Radio Concert + głośniki BOSE

PiterEL

Witam

Znajomy ma Audi A4 B6 z 2002r. Ma w nim radio AUDI CONCERT oraz fabryczny subwoofer w bagażniki ze wzmacniaczem. Ma problem gdyż jeden głośnik z przodu zaczyna mu "harczeć" i chciał założyć z przodu głośniki BOSE. Czy może bez problemu podłaczyć takie głośniki jak do tej pory miał zwykłe fabryczne ? Nic nie stanie się i będą grały normalnie ? Np impedancja jest taka sama ?

Czy jeśli ma subwoofer z tyłu to jego głosniki w drzwiach są też podłączone przez jakiś wzmacniacz ?

Czy jest szansa jakoś sprawdzić u mnie w Seacie Exeo z nagłosnieniem BOSE czy mam na podszybiu z przodu po środku głośnik ? Bo nie ma jak tam głowy wsadzić aby posłuchać a rozbierać też mi się nie widzi bo zawsze coś już widać że było rozbierane...?

Będe wdzięczny za pomoc :)

Pozdro :)