Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Proszę o analizę logów - brak mocy? Dyn, st, bs

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę o analizę logów. Autko wydaje mi się, że jest jakieś słabe, czasem łapie notlaufa- turba nie rozbierałem jeszcze., Dodam, że egr nie jest jeszcze zaślepiony, ale ma odpięty i zaślepiony wężyk, katalizator jest raczej oryginał- szykuje się, do jego wycięcia. Sztanga od turba ręką ma ruch ok pół cm. Ogólnie krótko po kupnie auta (grudzień 2013) zmieniałem słupek (gdzieś w moich wątkach jest o tym temat), i silniczek pracuje ciągle tak jakby twardo, i głośno klekota (przed zmianą słupka było identycznie). Mechanik przy zmianie słupka zalał mi go Mobilem 10W40- tak tak wiem, to zło, ale za jakieś 2 tys czeka mnie zmiana i będzie tak jak powinno być. Chcę doprowadzić go w końcu do możliwej perfekcji i zależy mi na tej mocy i głośnej pracy - chyba, że ten typ tak ma ;) Dodam, że nie robiłem żadnego programu, ani nic mi o tym nie wiadomo. Widzę, że 4 dynamiczny nie wyszedł- zawiesił mi się wtedy lapek- w razie konieczności jutro dorobię. Czasem autko np. na 3 biegu na wyższych obrotach (3,5tys) zakopci (ogólnie na co dzień nie kręcę tak auta- może też przez jego głośną i twardą pracę). Filtry oleju paliwa powietrza były zmieniane ok 6kkm temu.

BASIC SETTINGS:
Grupa 003: http://vaglog.rtnet.pl/log_184730.html
Grupa 000: http://vaglog.rtnet.pl/log_184731.html
Grupa 004: http://vaglog.rtnet.pl/log_184729.html

STATYCZNE:
Grupa 004: http://vaglog.rtnet.pl/log_184721.html
Grupa 007: http://vaglog.rtnet.pl/log_184720.html
Grupa 023: http://vaglog.rtnet.pl/log_184725.html
Grupa 013: http://vaglog.rtnet.pl/log_184724.html
Grupa 008: http://vaglog.rtnet.pl/log_184723.html
Grupa 011: http://vaglog.rtnet.pl/log_184722.html
Grupa 000: http://vaglog.rtnet.pl/log_184728.html
Grupa 001: http://vaglog.rtnet.pl/log_184727.html
Grupa 003: http://vaglog.rtnet.pl/log_184726.html

DYNAMICZNE:
Grupa 000: http://vaglog.rtnet.pl/log_184719.html
Grupa 010: http://vaglog.rtnet.pl/log_184718.html
Grupa 004: http://vaglog.rtnet.pl/log_184717.html
Grupa 011: http://vaglog.rtnet.pl/log_184716.html
Grupa 001: http://vaglog.rtnet.pl/log_184715.html
Grupa 003: http://vaglog.rtnet.pl/log_184714.html
Grupa 008: http://vaglog.rtnet.pl/log_184713.html


Wszystko w logach ok, ze nikt nie pisze? Czy taka padaka, ze mnie nikt stresować nie chce? ;-)

Wysłane z patelni przez Tapatalk. Możliwe buendy z braku teflonu ;-)

Edytowane przez KALAMAT

Opublikowano

Nikt nie odpisuje bo mało szczegółów odnośnie auta podałeś, silnik, typ. Ja myślę że to aeb ale inni nie są od zgadywania. Ja na aeb się nie znam ale chyba jest program, choć w aeb inaczej sprawdza się doładowanie, jak jest tak jak myślę to przeładowuje ale gdyby tak było to auto powinno chociaż przez chwile jechać. Weź napisz w opisie jaki silnik to może ktoś odpowie

Opublikowano
  • Autor

Rozumiem i krytykę przyjmuje na klatę, lecz w opisie profilu z boku jest AFN. Profil był bynajmniej uzupełniony po zmianach na forum. Pomijając to napisze bo może komuś faktycznie nie pokazuje. Silnik 1.9tdi afn seria 96r. Jak pisałem o żadnym programie nic mi nie wiadomo. Ostatnio auto ostro przegonilem i jest ciut lepiej, ale to jeszcze nie to.

Wysłane z patelni przez Tapatalk. Możliwe buendy z braku teflonu ;-)

Edytowane przez KALAMAT

Opublikowano

Rozumiem i krytykę przyjmuje na klatę, lecz w opisie profilu z boku jest AFN. Profil był bynajmniej uzupełniony po zmianach na forum. Pomijając to napisze bo może komuś faktycznie nie pokazuje. Silnik 1.9tdi afn seria 96r. Jak pisałem o żadnym programie nic mi nie wiadomo. Ostatnio auto ostro przegonilem i jest ciut lepiej, ale to jeszcze nie to.

Wysłane z patelni przez Tapatalk. Możliwe buendy z braku teflonu ;-)

Zwracam honor, na telefonie nie wyświetliło mi uzupełnionego profilu tak że teoria o braku odpowiedzi z tego powodu ląduje do kosza, faktycznie te kanały są diesla więc nie mam w tym temacie niestety nic do powiedzenia

Opublikowano
  • Autor

Spoko, zdarzają się błędy po zmianie forum, więc nic nie mówię ;-) no nic, poczekam, może ktoś się zlituje. Dzięki

Wysłane z patelni przez Tapatalk. Możliwe buendy z braku teflonu ;-)

Opublikowano

Moim zdaniem to nie maszsz na co czekać tylko....

Kata usunąć

kolektor ssący odkręcić wyczyścić -wypalić z nagaru...

turbo na stół-czyszczenie na błysk geometrię

dawka paliwa -mała korekta na ( 3,2-3,6)mg

po sprawdzać wężyki podcisnienia od N75

I zobaczysz ,powinno odżyć auto Po tym za luguj raz jeszcze

Opublikowano
  • Autor

Moim zdaniem to nie maszsz na co czekać tylko....

Kata usunąć

kolektor ssący odkręcić wyczyścić -wypalić z nagaru...

turbo na stół-czyszczenie na błysk geometrię

dawka paliwa -mała korekta na ( 3,2-3,6)mg

po sprawdzać wężyki podcisnienia od N75

I zobaczysz ,powinno odżyć auto Po tym za luguj raz jeszcze

Dzięki bardzo.i tak też zrobię. Zaraz po wypłacie kupię plecionke i przy okazji wymienię bo siatka zaczyna schodzić i kat out. Dawkę może jutro zmienię jak czas pozwoli a turbo w weekend na stół razem z kolektorem. Idzie przy tym ukręcić któreś śruby? Bo albo mam za dużo sily, albo pecha że zawsze coś mi się ukreci ;-) Ciężko rozpolowic turbo bez palnika? Z tego co wiem, było przez poprzedniego właściciela regenerowane jakieś dwa lata temu, ale zakresu naprawy nie znam.

Czy ktoś jeszcze ma jakieś sugestie?

Wysłane z patelni przez Tapatalk. Możliwe buendy z braku teflonu ;-)

Opublikowano

Idzie przy tym ukręcić któreś śruby?

To już jest loteriaz tymi srubami ...

ja jak robiłem u siebie to śruby przy odkręceniu turbo potraktowałem wczesniej śruby WD-40 i poszło bez problemu

przy rozkręcaniu tturbo również w rowek składania nalałem WD a potem obstukałem w koło i rozpołowiłem bez problemu .....

Jak byś miał palnik gazowy na propan butan lub inny to bułoby super ...czasami mógł by sie przydać ,ale moze nie będzie tragedii

Wazne !!!! uważaj na pierścień w turbo by przy montażu nie załozyć go odwrotnie :wink:

Kol . sący jak odkręcałem to objechała mi jedna śruba (imbusowa) no i trzeba było trche kombinować by ją wykręcić ...no i wymiana na nową przy montazu....

Uszczelka pod kol. ssacy powinna być nowa

Troche zabawy będzie ale powinieneś to opanować bez problemu....

Opublikowano
  • Autor

Nie no, zdolności mi nie brakuje i dwóch lewych rąk też nie mam,a i mechanikę lubię więc damy radę, byle by czas znaleźć w weekend żeby na spokojnie zrobić. Czytałem już o turbo vnt, czyszczeniu itd i wiem na co zwrócić uwagę. Staram się zawsze przygotować do tematu teoretycznie jeśli czegoś jeszcze nie robiłem.

Wysłane z patelni przez Tapatalk. Możliwe buendy z braku teflonu ;-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.