Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 - dystanse


blind0

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:
Panowie, potrzebuję na gwałt dystanse, na nowych kółkach ledwo co idzie palec upchać między wahacz a oponę.
8j, et 43, 225/40/18 (łopaty rs6 c5)
Nie wiem co kupić. Mogę śmiało zapodać 7/10 mm zwykłe dystanse bez kołnierza i nie umrę na drodze ? :D (chodzi o przód)
Na tył troszkę więcej bym to koło wypuścił, ale to już rozumiem że przy grubszym dystansie to oczywiście kołnierz i hmm przykręcane do piasty ?
Oświećcie mnie :D

pozdro!


up


up

up


up
up
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o przód to nie radze więcej jak dystans 5mm w Twoim przypadku. Z przodu tez mam 225/40 r18 i przy ET35 ma oponę na styk z błotnikiem (nie zapodam dobrej gleby bez klepania rantów. Jeęli masz ET 43 i zapodasz 7mm będziesz miał identycznie jak ja w tej chwili. Jutro zrobię foty i wrzucę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak mi się wydawało jak dzisiaj próbowałem to pomierzyć. W sumie to dobrze, tanio wyjdzie :) Jak to nie problem to z chęcią obadam foty.
Na tyle też masz coś wsadzone ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tyle nie mam nic. ET 35 + 235/40 i wygląda jak czołg :banan: Jak go walnę na glebę jeszcze z centa może dwa to będzie pocisk. Foty muszę porobić.


Może po obniżeniu jak wyjdzie luz do nadkola to wrzucę jakiś dystans 5-7mm ale nie wiem czy wjedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo to Panie łap Pan za aparata :D
dobra to już wiem, że przód zwykłe 5mm
a na tył.. ? coś wiekszego to już z kołnierzem ? gdzie przy 10 to chyba ch**a go tam jest ?


to kupujesz tego gwinciora ? ;d

Edytowane przez blind0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas mam dylemat. Nie ukrywam , że korci mnie ten Sportline i chyba w niego wejdę. Na nowe KW mnie nie stać a z używkami różnie bywa.

Na tył myślę , że 10mm. 15 po pomiarach. Podnoś d*pę w aucie przykładaj deskę czy coś innego do opony po środku koła i jedź z nią aż do błotnika. Wtedy sobie zmierz od deski do rantu błotnika i będziesz wiedział ile dystansu Ci wejdzie jeszcze. Ja stawiam na 12-15mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mi się właśnie wydaje, że szybciej ode mnie ogarniesz tego eibacha ^^, no na razie kupie te 5mm na przód a z tyłem to się pobawimy tak jak mówisz już na spokojnie :) Zastanawiam się tylko czy szukać dystansów jakiejś konkretnej firmy, czy śmigać do pierwszego sklepu u mnie w okolicy i brać te 5 byle rozmiary pasiły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...