Adaptacja Chorus

AudiMichal

Witam

Ostatnio przeglądałem co tu mozna jeszcze włączyć/wyłączyć w mojej B8 i natrfiłem na fajny tutorial gdzie można włączać dodatkowe informacje wyswietlane w radiu chorus..(niestety chorus). Sa to stan akumulatora, poziom oleju itd.

[Temperatura oleju w silniku + Lap timer]

[17 - Instruments]

[Coding - 07]

[Long Coding Helper]

Byte 1 Bit 3 z 0 na 1 *Poziom naładowania akumulatora

Sterownik przyją ale w menu radia wyświetla się Olej ale niestety nie da się wejść do środka żeby pokazać stan - czy można coś zrobić - mój model jest z 2009?

[Poziom naładowania akumulatora]

[56- Radio]

[Adaptation - 10]

[Channel 39]

Do istniejącej wartości dodad 39

Wszystko pięknie i wyświetla się stan aku ale inne funkcje/opcje zniknęły z radia : ustawienia świateł do jazdy dziennej, VIN numer itd, można je przywrócić powracając do starej wartośći ale wtedy znika stan aku.

Czy istnieje możliwość, żeby wszysko się wyświetlało to znaczy razem to sprzed adaptacji i po adaptacji?

Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.