Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ratunku Climatornic podgrzewane siedzenia skóry centralny


mariomex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie w związku że cały czas poduje swoja srebną strzałe :) prosze o pomoc aktualnie wczoraj montowałem czarne skóry kubełki do mojej a4 b6 Avant , piekny efekt lecz co z tego ... prosze chociaz mi podpowiedziec w 2 pierwszych kwestiachh - niby pierdoły a wczoraj zarwałem pol dnia i nocyyyy ...

Problem numer 1 . Kupiłem panel klimatyzacji z podgrzewanymi fotelami i co sie okazało ? jest za duży tzn za dług a i na wysokosc ok ( koleś na allegro wprowadzil mnie w błąd powiedział że nie ma znaczenia czy ma sie nawigacje czy nie .... ( co radzicie czy wgóle mozna gdzieś kupic taki panel jak sie ma RNS-e seryjnie ? )

Problem numer 2 .

Co do skórzanych podgrzewanych foteli myslałem że mam pociagniete wiązki pod starymi fotelami ( wczesniej nie miałem grzanych ale mówią że w Audi to wiekszosc nawet jeśli czegoś nie ma to wiązki są i co i lipa , prosze mi podopowiedziec cz wystarczy ze kupie wiązki puszcze je pod tunelem do sterownika klimatyzacji i bedzie hulało czy cos jeszcze ...

Problem numer 3

Montowałem wczoraj również boczki pod 4 el szyby narazie z tyłu nic nie ejst podłaczone bo za duzo tego wszystkiego ale od tych wszystkich operacji ( od aku , wymiana boczków itp - moze byc tak że moduł komfortu swiruje od tych zmian na 4 el szyby i bedzie trzeba modul wymienic zeby pilot działał ? ) ehhh 4 problem to el szyby tył co potrzebne oprócz silniczków ale w tej chwili to moze poczekac nie jejst priorytet .

Prosze chociaz mi podpowiedziec w 2 pierwszych kwestiachh - niby pierdoły a wczoraj zarwałem pol dnia i nocyyyy ... dla niejjjjj :)

http://www.directupload.net/file/d/3744/rdduqvgc_jpg.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...