Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mariomex

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. mariomex odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    poobcinać łapy i tyle ........
  2. cinkers 100 % racji masz , dziki kraj i tacy ludzi ....... , ja już tez myslałem nad innym radiem ale mam sentyment do seryjnego bose i nawi miedzy innymi dlatego tez kupilem to auto w tej wersji ..... ale tak jak mówisz potrafią wyleczyc sku......
  3. mariomex odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    Współczuje i znowu Wrocławwww
  4. Power-Kris zmieniłem fazy u siebie ( oryginalny Bose ) szczerze nie czuje róznicy a nawet powiedzialbym że jest troszke gorzej , najwidoczniej w bose odwrócenie wtyczki nie pomaga ale dzieki za pomysł ...
  5. no wlasnie mam w PZU OC NW , ale Ac nie ma kontynuacji , widze masz ten sam rocznik co ja 2004 ... z ciekawosci musze sie spytać co i jak u ubezpieczyciela
  6. ubezpieczenie no własnie moge sobie pluć w brode skonczyło sie AC nie przedłużałem ... a przynajmniej bym miał dobrą rekompensate ( teraz juz chyba nie ma opcji auto starsze niż 10 lat (2004) wkoncu nie zyjemy w normalnym kraju .... ciekawi mnie jak wyglada zaslepienie nawi w passatach b6 , czy to schludne jest w a6 kurtyna napewno na tym forum jest tyle zdolnych pomysłowych ludzi że kiedyś ktoś wpadnie na patent zabezpieczenia RNS-e
  7. dobra tylko wlasnie pytanie w jakim stanie jest ten bose , hmm zawsze loteria , jesli chodzi sub i wzmacniacz to warto szukać tej odmiany z dużym piecem najbardziej rozbudowanej ( jak u mnie ) - zdjecie z neta http://i.imgur.com/UInJM.jpg
  8. Bose ładnie gra - zawsze jest sens , ale pierw spróbuj pierw metody Power-Krisa , napewno Bose nie gra tak mocnym basem jak tuba czy skrzynia w samochodzie na pół bagaznika kto co lubi jeśli oczekujesz samego basu to pokusiłbym sie o lewą zabudowe w boczku , jak pisałem wyzej są na alledrogo wtedy funkcjonalny bagaznik i napewno dobrze to gra - sam sie przymierzam - warunek dodatkowy wzmacniacz
  9. mariomex odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    wspóczuje wszystkimm wiem co to znaczy ja straciłem tylko RNS-e ok 1,5 roku temu we Wrocławiu i wiem że boli a co dopiero stracić autko
  10. ojjj skóra by ucierpiała hehe jakąś kobre w schowku na etacik , a tak poważnie do smiechu nie jest , kto czegoś takiego doświadczył wie że nie fajnie .... myślałem że jest jakiś patencikkk
  11. postaram sie wypróbować w wolnej chwili Twój patent i zobaczymyyy
  12. nigdy jej nie rozbierałem , trzeba rozkrecać czy wystarczy podpiąć inaczej wtyczke ? byłbym wdzieczny
  13. Grzegolas - szczerze przymierzam sie do takiego rozwiązania i napewno jest dużo bardziej sensowne niż niepodłączanie jakiś innych glośników do wzmacniacza bose . Power-Kris ciekawy artykuł czegoś nowego sie dowiedziałem , ale z drugiej strony oryginalne Bose , tylni sub ładnie gra ale dla mnie to troszke za mało dlatego pisze o dodatkowym w lewym boczku i dodatkowym wzmacniaczu
  14. co racja to racja Czarna Niunia i do tego jeszcze skóra , a każdy forumowicz wie że apetyt rosnie w miare jedzenia a z II strony auto świeże nie ma co wymyślać
  15. małyszdj odgrzeje kotleta i jak zamontowałeś ten głośnik ? osobiście polecam bo też mi tego basuu z dołu brakuje z tyły jak sie siedzi to fabryczne bose ładnie łupie jak dobra tuba ale u kierowcy trochee braki , mimo wszystko radze odzielny wzmaczniacz oraz taki zestaw http://img10.allegroimg.pl/photos/oryginal/54/03/13/32/5403133212 bagażnik w pełni funkcjnalny i uwierz bedziesz zadowolony z jednejj strony seryjny sub z drugiej cos takiego na alledrogo są takie zabudowy , ważne żeby glośnik był wyliczony pod zabuowe zamknietą .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.