-
Skradzione
poobcinać łapy i tyle ........
-
RNSE zabezpieczenie przed kradzieżą
cinkers 100 % racji masz , dziki kraj i tacy ludzi ....... , ja już tez myslałem nad innym radiem ale mam sentyment do seryjnego bose i nawi miedzy innymi dlatego tez kupilem to auto w tej wersji ..... ale tak jak mówisz potrafią wyleczyc sku......
-
Skradzione
Współczuje i znowu Wrocławwww
-
Montaż dodatkowego subwoofera
Power-Kris zmieniłem fazy u siebie ( oryginalny Bose ) szczerze nie czuje róznicy a nawet powiedzialbym że jest troszke gorzej , najwidoczniej w bose odwrócenie wtyczki nie pomaga ale dzieki za pomysł ...
-
RNSE zabezpieczenie przed kradzieżą
no wlasnie mam w PZU OC NW , ale Ac nie ma kontynuacji , widze masz ten sam rocznik co ja 2004 ... z ciekawosci musze sie spytać co i jak u ubezpieczyciela
-
RNSE zabezpieczenie przed kradzieżą
ubezpieczenie no własnie moge sobie pluć w brode skonczyło sie AC nie przedłużałem ... a przynajmniej bym miał dobrą rekompensate ( teraz juz chyba nie ma opcji auto starsze niż 10 lat (2004) wkoncu nie zyjemy w normalnym kraju .... ciekawi mnie jak wyglada zaslepienie nawi w passatach b6 , czy to schludne jest w a6 kurtyna napewno na tym forum jest tyle zdolnych pomysłowych ludzi że kiedyś ktoś wpadnie na patent zabezpieczenia RNS-e
-
Montaż dodatkowego subwoofera
dobra tylko wlasnie pytanie w jakim stanie jest ten bose , hmm zawsze loteria , jesli chodzi sub i wzmacniacz to warto szukać tej odmiany z dużym piecem najbardziej rozbudowanej ( jak u mnie ) - zdjecie z neta http://i.imgur.com/UInJM.jpg
-
Montaż dodatkowego subwoofera
Bose ładnie gra - zawsze jest sens , ale pierw spróbuj pierw metody Power-Krisa , napewno Bose nie gra tak mocnym basem jak tuba czy skrzynia w samochodzie na pół bagaznika kto co lubi jeśli oczekujesz samego basu to pokusiłbym sie o lewą zabudowe w boczku , jak pisałem wyzej są na alledrogo wtedy funkcjonalny bagaznik i napewno dobrze to gra - sam sie przymierzam - warunek dodatkowy wzmacniacz
-
Skradzione
wspóczuje wszystkimm wiem co to znaczy ja straciłem tylko RNS-e ok 1,5 roku temu we Wrocławiu i wiem że boli a co dopiero stracić autko
-
RNSE zabezpieczenie przed kradzieżą
ojjj skóra by ucierpiała hehe jakąś kobre w schowku na etacik , a tak poważnie do smiechu nie jest , kto czegoś takiego doświadczył wie że nie fajnie .... myślałem że jest jakiś patencikkk
-
Montaż dodatkowego subwoofera
postaram sie wypróbować w wolnej chwili Twój patent i zobaczymyyy
-
Montaż dodatkowego subwoofera
nigdy jej nie rozbierałem , trzeba rozkrecać czy wystarczy podpiąć inaczej wtyczke ? byłbym wdzieczny
-
Montaż dodatkowego subwoofera
Grzegolas - szczerze przymierzam sie do takiego rozwiązania i napewno jest dużo bardziej sensowne niż niepodłączanie jakiś innych glośników do wzmacniacza bose . Power-Kris ciekawy artykuł czegoś nowego sie dowiedziałem , ale z drugiej strony oryginalne Bose , tylni sub ładnie gra ale dla mnie to troszke za mało dlatego pisze o dodatkowym w lewym boczku i dodatkowym wzmacniaczu
-
[A4 B8] Moja Audi
co racja to racja Czarna Niunia i do tego jeszcze skóra , a każdy forumowicz wie że apetyt rosnie w miare jedzenia a z II strony auto świeże nie ma co wymyślać
-
Montaż dodatkowego subwoofera
małyszdj odgrzeje kotleta i jak zamontowałeś ten głośnik ? osobiście polecam bo też mi tego basuu z dołu brakuje z tyły jak sie siedzi to fabryczne bose ładnie łupie jak dobra tuba ale u kierowcy trochee braki , mimo wszystko radze odzielny wzmaczniacz oraz taki zestaw http://img10.allegroimg.pl/photos/oryginal/54/03/13/32/5403133212 bagażnik w pełni funkcjnalny i uwierz bedziesz zadowolony z jednejj strony seryjny sub z drugiej cos takiego na alledrogo są takie zabudowy , ważne żeby glośnik był wyliczony pod zabuowe zamknietą .