-
Jaki akumulator i czy kodować
Teraz 900 zł :/ Po 6 latach jeżdżenia i zrobienia 90 tys km padł alternator a wraz z nim akumulator Alternator wymieniony na nowy (950 zł) teraz czas na zakup aku. 105Ah - (AGM z wloknina) 4L0915105 taki mam teraz. (system start-stop). Mogę go wymienić na coś mniejszego?
-
Wypadło szkło w lusterku
W ASO ? :)
-
Wypadło szkło w lusterku
Hej. Mi się tak rozkleiło lewe lusterko, zamówiłam zamiennik za 39 zł i dwa dni później odkleiło się prawe. Niestety zamienniki nie grzeją mimo iż kupiłam z podgrzewaniem. Więc chyba też polecam oryginalne.
-
Lewe lusterko wymiana wkładu
Hej. Podczas jazdy jakiś palant stwierdził, że jest szerszy i uderzył mi w lusterko swoim lusterkiem (jadąc z przeciwka). Mam "urwane", a raczej odklejone szkło od wkładu i trzyma się na ostatnim włosku. Potrzebuję kupić nowe, tzn. chyba nie samo szkło tylko razem z wkładem. Czy ktoś mógłby mi doradzić gdzie i za ile? Czy oryginalne, czy są zamienniki? Nowe, używane? Jeśli nie ten dział z góry przeprasza i proszę o przeniesienie. Pozdrawiam :)
-
[A4 B8] Moja Audi
Tak, auto kupione od kolegi z forum. Moze jak wpadnie po ślubie troche więcej kaski to coś pomyślę Narazie jeździ i wszystko jest OK Dziękuje wszystkim Chciałam się pochwalić iż zrobiłam już 7 tys km i wciąż bezawaryjnie wbrew temu co mówili niektórzy użytkownicy Oprócz oczywiście porysowanych prawie wszystkich drzwi (od uderzeń innych drzwi na parkingu) i ukradzionego dekielka
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Gratulacje! Piękna i biała
-
Skradzione
Właśnie chciałam wrzucić to ogłoszenie bo znalazłam http://www.wykop.pl/link/2610135/skradziono-audi-a4-wroclaw-18-06-2015-wykopefekt-potrzebny/ Mam nadzieję że mnie to nie spotka... Jutro mija tydzień jak mam swoją Aczwóreczkę Fafa życzę powodzenia i oby się znalazła
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
[Wrocław] Warsztat niekoniecznie Audi :)
A coś bliżej? Na Krzykach znam kilka miejsc... Naprawdę nie ma nikogo po północnej stronie Wrocławia ?
-
[A4 B8] Moja Audi
Nie przesadzaj bieliznę i sukieneczkę na lato ma
-
[A4 B8] Moja Audi
Nie... Mojego golasa nie trzeba ubierać , tak mu ciepło
-
[A4 B8] Moja Audi
Domek....
-
[A4 B8] Moja Audi
Dziękuje kolego za zrozumienie
-
[A4 B8] Moja Audi
dalej nie wiem jakie kropki?
-
[A4 B8] Moja Audi
Jakie kropki ?