Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] SILNIK - Pytanie! Co się dzieje


spec44

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od pewnego na rozgrzanym silniku słyszę takie "przepuszczanie powietrza" puff puff puff (śmieszne wiem ale jakoś muszę opisać problem )

zdemontowałem osłonę i zobaczyłem to ......

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/66d75dc0e4925cc5.html

66d75dc0e4925cc5.html[img][/img]

Autko nabyłem rok temu i takiego zabrudzenia i dziwnych dźwięków nie było!

Zanim pojadę do mechanika chciałbym sie o tym problemie czegoś dowiedzieć. Nie wiem jak ta część się nazywa i za co jest odpowiedzialna :embarrassed: a tym bardziej co jest powodem takiej usterki

Bardzo proszę o techniczne informację i pomoc - nie chce by gość w warsztacie poznał że jestem nie w temacie i oskrobał mnie z kasy

A może nie wymieniać ? :gwizdanie:

( jestem z wykształcenia i zamiłowania inż budowlanym z motoryzacją mam tyle wspólnego że mam samochód) więc proszę wszystkich znawców tematu i Administratora forum o wyrozumiałość :hi:

do 130 tys. km serwisowane w ASO AUDI we Frankfurcie Nad Menem - potem moje i już nie serwisowane w ASO Aktualny przebieg 174 tys.km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio był nawet temat o EGR. Generalnie jest to stała bolączka - cieknie i pozostaje wyczyścić, lub ewentualnie wymienić. :szukaj: EGR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i wszystko jasne !

Uzyskałem odpowiedzi na swoje pytania. Dziękuję

Dla mnie temat uważam za skończony ! :hi:

Moja decyzja jadę do mechanika wymienić zawór EGR - teraz już wiem jak rozmawiać z mechanikiem i o czym !! :good: :good:

[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2008, 08:54_________________________________________________No i po problemie - NAPRAWIONE - :afro::a4fan:

MEGACAR - polecam serwis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...