Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Intake manifold runner BANK 2:1 2.7 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, w mojej audi b7 2.7 tdi 2006r od dluzszego czasu pojawial sie sporadycznie blad, zlekcewazylem go... teraz zaczal sie pojawiac i nawet po skasowaniu od razu pojawia sie znowu...

BLEDY :

4120/ P1018 Intake manifold runner bank 2:1 lower limit - not reached (zbyt mala wartość rezystancji)

i drugi błąd :

5491/P1573 Left engine mount solenoid valve- N144:open circuit (zbyt mala wartosc rezystanjci)

Czy ktos wie co oznaczaja te bledy ? Przeszukałem wiele stron ale nic nie znalazlem... ;(

Proszę o poradę fachowców z tego forum bo na pewno sa tacy Tu ;)

PS. Uzywam V-SCAN Vag 5053 iITS

Opublikowano

masz problem z przepustnica i lewa przepustnica .po kasowaniu błedów wracaja ?

Opublikowano
  • Autor

masz problem z przepustnica i lewa przepustnica .po kasowaniu błedów wracaja ?

Tak , za kazdym razem bledy wracaja,raz wczesniej raz trochę pozniej... niekiedy blad sam zniknie,ale rzadko...

Opublikowano

Błąd związany z klapami kolektora ssącego po stronie kierowcy. Jeśli błąd powraca natychmiast to zerknij czy nie spadło cięgno łączące nastawnik z kolektorem. Dwie możliwości awarii: 1. -zasyfiony kolektor i wyrobione/luźne klapy w kolektorze. 2 -uszkodzony nastawnik.

Edytowane przez mgDTH

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Błąd związany z klapami kolektora ssącego po stronie kierowcy. Jeśli błąd powraca natychmiast to zerknij czy nie spadło cięgno łączące nastawnik z kolektorem. Dwie możliwości awarii: 1. -zasyfiony kolektor i wyrobione/luźne klapy w kolektorze. 2 -uszkodzony nastawnik.

Błąd związany z klapami kolektora ssącego po stronie kierowcy. Jeśli błąd powraca natychmiast to zerknij czy nie spadło cięgno łączące nastawnik z kolektorem. Dwie możliwości awarii: 1. -zasyfiony kolektor i wyrobione/luźne klapy w kolektorze. 2 -uszkodzony nastawnik.

Mam jeszcze jeden nowy problem i nie wiem czy moze byc zwiazany z powyzszymi bledami(tzn.czy moze to byc powiazane) a mianowicie jeszcze jakiś czas temu koledzy zwrocili mi uwage że mam bardzo czysty wydech-zero jakiej kolwiek sadzy.... a pare dni temu zauwazylem ze wydech jest lekko mokry od czarnej mazi-pewnie olej? dodatkowo przed tym wszystkim dosc czesto robilem dolewke plynu chlodzaceo.... a teraz odziwo nic nie dolewam,i dodam ze moja a4 b7 jest z dpf-em.... Pozdro

Edytowane przez Mario1991

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.