Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] pomozcie przy instalacji??


Alzak

Rekomendowane odpowiedzi

powolutku wkoncu zblizam sie ku koncu zakopow do mojej instalacji zakupilem juz glosniki na przod jbl cs 2165 c do tego wzmak vibe blackbox dwo kanalowy kondensator no i skrzynia vibe cbr 10 aktywna i tu powstaje problem czy musze ciagnac dwa przewody zasilajace przez samochod czy moge pociagnac jeden i jakos go rozdzielic w bagazniku kabelek ma grubosc 4awg mam nadzieje ze wystarczy co myslicie ??[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2008, 06:56_________________________________________________no i jeszcze jedno pytanko jak pociagne ten kabel do bagaznika jak go rozdziele to do wzmaka i suba moge pociagnac po rozdzieleniu kable 8awg ?? bo tylko takie rozdzielacze znalazlem ktore rozdzielaja z 4awg na 2x 8awg ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szukaj oszczędności w tym co nie trzeba. Zadbaj o porządne miejsce montażowe, dla wooferów PODSTAWA ! Kabel prądowy o przekroju 20mm^2 w zupełności wystarczy. Możesz rozdzielić go na 10mm^2 lub 16mm^2 pewnie będą to krótkie odcinki. Co do kabli jak już pisalem na początku warto "dołożyć" do lepszych drutów, konektorów itd. unikniesz później niepotrzebnych nerwów związanych ze wszelkiego rodzaju audiofilskimi świstami z alternatora, "strzałami w głośnikach" etc ;) miłego montażu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kable kupilem w gotowym zestawie legacy wydaje mi sie ze sa dobre ale co ja moge powiedziec za bardzo sie nie znam nie chcialem tylko ciagnac ich podwojnie wiec pomyslalem o rozdfzielaczu w bagazniku na aktywnego suba i 2 kanalowy wzmak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...