Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Konserwacja w Łodzi


C.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

W najbliższym czasie chcę zrobić konserwację podwozia i profili zamkniętych. Po obejrzeniu podłogi zauważyłem w dwóch miejscach odchodzącą powłokę konserwacji więc trzeba zrobić nową. Wiem, że jest zakład tym zajmujący się na Roosvelta oraz lakiernik Marek Troszyńki na Rojnej. Może ktoś robił to w Łodzi i poleci jeszcze kogoś innego?

Po rozeznaniu się w kilku miejscach wybrałem zakład :http://www.konserwacja-samochodow.pl/.

Byłem w kilku miejscach i od razu chcieli robić wszystko, całą podłogę. Zadzwoniłem tutaj i miły pan powiedział, że nie wierzy żeby w Audi nawet 14 letnim była potrzeba robić całość i żebym przyjechał bo chce to zobaczyć. Pojechałem i po dokładnych oględzinach na podnośniku pan stwierdził że robiąc całą podłogę zrobi się więcej krzywdy niż pożytku. On proponuje dokładne umycie środkami chemicznymi, zabezpieczenie ubytków powłoki ochronnej i ewentualnych miejsc z korozją środkiem aktywnym oraz nałożenie na to warstwy ochronnej chlorokauczuku. Za wszystko zapłaciłem 200 zł i mam pojawić się za rok na kontrolę. Uczciwy człowiek, mógł powiedzieć że robimy wszystko i zgarnąć 3 razy więcej. Polecam.

Edytowane przez C.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...