Jump to content
IGNORED

zestaw MMI 3g

Lutek90
 Share

Recommended Posts

mam pytanie ten model radia to jest 3g low czy 3g high ??

http://www.ebay.co.uk/itm/251651372471?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

a najlepiej zna ktoś z was jakas strone z opoisanymi wszystkimi produktami MMI czym się różnia i jakie numery mają OEM???

Ok skoro to jest wersja na UK to co to oznacza nie można jej spolszczyć później czy coś ?

I co potrzebuje do montażu takiego radia nowy screen jak rozumiem jeszcze tak ?

a kto tu pisze ze nie mozna spolszczyć :eusathink: wszystko da sie zrobić

Panel ten jest przystosowany do wersji na wyspy :)

aha rozumiem czyli np jezeli bym chciał przekładać kierownice później to nie będzie już ten panel pasował ?

aha rozumiem czyli np jezeli bym chciał przekładać kierownice później to nie będzie już ten panel pasował ?

On jest pod deske rozdzielcza do wersji na UK :)

nie kumam tego panele radia się różnią pomiędzy UK a europą przecież chyba konstrukcja jest taka sama ? czy chodzi o to że jest skierowany w stronę kierowcy w tym wypadku w prawa stroną a w EU wersji w lewo i się to różni tak?

I co jeszcze potrzbeuje oprócz radia jesli chce zmienic z MMI basic ?

Ekran pod 3g jak rozumiem i coś jeszcze ?

Edited by Lutek90

nie kumam tego panele radia się różnią pomiędzy UK a europą przecież chyba konstrukcja jest taka sama ? czy chodzi o to że jest skierowany w stronę kierowcy w tym wypadku w prawa stroną a w EU wersji w lewo i się to różni tak?

I co jeszcze potrzbeuje oprócz radia jesli chce zmienic z MMI basic ?

Ekran pod 3g jak rozumiem i coś jeszcze ?

Kiedys tak zakładałem a Panel delikatnie odchodził kształtem .

Jesli chesz zmienić na 3G to wszystko masz do wymiany .

nie przeszkadza jeśłi delikatnie odchodzi a co masz na myśłi wszystko do wymiany mógłbyś mi to wypisać te głowne cześci a z resztą sobie poradzisz z montażem :)

Czesci jest sporo m.in te najwazniejsze :

- Czytnik MMI

- ekran LCD

- Tuner radiowy

- wzmacniacz

- Gateway

- wzmacniacze antenowe

- stelaz mocowanie pod czytnik

- mocowanie pod Tunera oraz wzmaka jak mamy

- Ramka wyswietlacza

- mikrofony

- Wiązka swiatłowodowa

- wizka ekranu w oplocie

- instalacja pod wzmacniacze antenowe

- instalacja pod nagłosnienie

- instalacja pod MMI

- instalacja pod Tunera lub opcjonalnie wzmacniacz

- instalacja pod mikrofony

- sciagniecie CP ochrona komponentu

- parametryzacja jednostek ( 5F oraz 19 Gateway )

- kodowanie wszystkiego :)

Pare pierdółek mniej, jedyny plus to ze światłowody sa w 2G

Dobry wątek tylko o MMI i poszczególnych zmianach. Wzmacniacz też do zmiany? Zastanawiało mnie jaka cena może być takiej przekładki. Chyba trzeba zbierać graty i jechać do Rzeszowa założyć :hi:

Jesli chodzi o ceny to wszystko zalezy za ile kupimy , przewaznie w pierwszych rocznikach sa stare wzmacniacze nie pasujace do 3G

Jesli chodzi o ceny to wszystko zalezy za ile kupimy , przewaznie w pierwszych rocznikach sa stare wzmacniacze nie pasujace do 3G

Jeszcze nie było rzeczy której by nie trzeba było wymieniać :facepalm: Jest gdzieś spis poszczególnych części co kupić. Jak się nie mylę to zakładasz MMI

Najlepsza metoda panowie to skompletować wszystkie najważniejsze graty i jechać do Pana Grzegorza do Rzeszowa i zostawić całość w jego rękach :D Ja tak zrobię jak będę w PL teraz :) Szybko , solidnie i przede wszystkim miła obsługa :) Co prawda z tego co widzę to najważniejsza jednostka multimedialna, ekran , obslugujący panel przyciskó + gateway , reszta to już te kabelki i dorabianie więc to już można na pewno u Grzegorza zrobić tak jest ?

A i właśnie taki pytanie mam jak rozumiem jest kilka jednostek multimedialnych

począwszy od 2G low i high

do 3g low i higt a czym się różni ta jednostka 3g+ tylko panelem przycisków ? czy w środku też są inne rozwiązania??

I jest ktoś w stanie wypisać kilka jednostek multimedialnych z nr OEM przykładowych 3g low 3g higt + kilka odpowidajacym im wyswietlaczom bo jak rozumiem tez wyswietlacz się rózni dla 3g low i dla 3g hiht nie wiem jak z tym 3g+ ?

Edited by Lutek90