Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zestaw MMI 3g

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam pytanie ten model radia to jest 3g low czy 3g high ??

http://www.ebay.co.uk/itm/251651372471?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

a najlepiej zna ktoś z was jakas strone z opoisanymi wszystkimi produktami MMI czym się różnia i jakie numery mają OEM???

Opublikowano
  • Autor

Ok skoro to jest wersja na UK to co to oznacza nie można jej spolszczyć później czy coś ?

I co potrzebuje do montażu takiego radia nowy screen jak rozumiem jeszcze tak ?

Opublikowano

a kto tu pisze ze nie mozna spolszczyć :eusathink: wszystko da sie zrobić

Panel ten jest przystosowany do wersji na wyspy :)

Opublikowano
  • Autor

aha rozumiem czyli np jezeli bym chciał przekładać kierownice później to nie będzie już ten panel pasował ?

Opublikowano

aha rozumiem czyli np jezeli bym chciał przekładać kierownice później to nie będzie już ten panel pasował ?

On jest pod deske rozdzielcza do wersji na UK :)

Opublikowano
  • Autor

nie kumam tego panele radia się różnią pomiędzy UK a europą przecież chyba konstrukcja jest taka sama ? czy chodzi o to że jest skierowany w stronę kierowcy w tym wypadku w prawa stroną a w EU wersji w lewo i się to różni tak?

I co jeszcze potrzbeuje oprócz radia jesli chce zmienic z MMI basic ?

Ekran pod 3g jak rozumiem i coś jeszcze ?

Edytowane przez Lutek90

Opublikowano

nie kumam tego panele radia się różnią pomiędzy UK a europą przecież chyba konstrukcja jest taka sama ? czy chodzi o to że jest skierowany w stronę kierowcy w tym wypadku w prawa stroną a w EU wersji w lewo i się to różni tak?

I co jeszcze potrzbeuje oprócz radia jesli chce zmienic z MMI basic ?

Ekran pod 3g jak rozumiem i coś jeszcze ?

Kiedys tak zakładałem a Panel delikatnie odchodził kształtem .

Jesli chesz zmienić na 3G to wszystko masz do wymiany .

Opublikowano
  • Autor

nie przeszkadza jeśłi delikatnie odchodzi a co masz na myśłi wszystko do wymiany mógłbyś mi to wypisać te głowne cześci a z resztą sobie poradzisz z montażem :)

Opublikowano

Czesci jest sporo m.in te najwazniejsze :

- Czytnik MMI

- ekran LCD

- Tuner radiowy

- wzmacniacz

- Gateway

- wzmacniacze antenowe

- stelaz mocowanie pod czytnik

- mocowanie pod Tunera oraz wzmaka jak mamy

- Ramka wyswietlacza

- mikrofony

- Wiązka swiatłowodowa

- wizka ekranu w oplocie

- instalacja pod wzmacniacze antenowe

- instalacja pod nagłosnienie

- instalacja pod MMI

- instalacja pod Tunera lub opcjonalnie wzmacniacz

- instalacja pod mikrofony

- sciagniecie CP ochrona komponentu

- parametryzacja jednostek ( 5F oraz 19 Gateway )

- kodowanie wszystkiego :)

Opublikowano

Z 2g na 3g też ta cała lista jest do wymiany?

Opublikowano

Dobry wątek tylko o MMI i poszczególnych zmianach. Wzmacniacz też do zmiany? Zastanawiało mnie jaka cena może być takiej przekładki. Chyba trzeba zbierać graty i jechać do Rzeszowa założyć :hi:

Opublikowano

Jesli chodzi o ceny to wszystko zalezy za ile kupimy , przewaznie w pierwszych rocznikach sa stare wzmacniacze nie pasujace do 3G

Opublikowano

Jesli chodzi o ceny to wszystko zalezy za ile kupimy , przewaznie w pierwszych rocznikach sa stare wzmacniacze nie pasujace do 3G

Jeszcze nie było rzeczy której by nie trzeba było wymieniać :facepalm: Jest gdzieś spis poszczególnych części co kupić. Jak się nie mylę to zakładasz MMI

Opublikowano
  • Autor

Najlepsza metoda panowie to skompletować wszystkie najważniejsze graty i jechać do Pana Grzegorza do Rzeszowa i zostawić całość w jego rękach :D Ja tak zrobię jak będę w PL teraz :) Szybko , solidnie i przede wszystkim miła obsługa :) Co prawda z tego co widzę to najważniejsza jednostka multimedialna, ekran , obslugujący panel przyciskó + gateway , reszta to już te kabelki i dorabianie więc to już można na pewno u Grzegorza zrobić tak jest ?

A i właśnie taki pytanie mam jak rozumiem jest kilka jednostek multimedialnych

począwszy od 2G low i high

do 3g low i higt a czym się różni ta jednostka 3g+ tylko panelem przycisków ? czy w środku też są inne rozwiązania??

I jest ktoś w stanie wypisać kilka jednostek multimedialnych z nr OEM przykładowych 3g low 3g higt + kilka odpowidajacym im wyswietlaczom bo jak rozumiem tez wyswietlacz się rózni dla 3g low i dla 3g hiht nie wiem jak z tym 3g+ ?

Edytowane przez Lutek90

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.