Jump to content
IGNORED

Awaria Wyświetlacza/Komputera Między Zegarami A4 B6 1.8 T


rafzuczek
 Share

Recommended Posts

Witam- Może ktoś miał taki problem. Mianowicie siadł mi wyświetlacz miedzy zegarami (tak mi się wydaje),ale chyba nie do końca gdyż wskaźniki otwartych drzwi działa. Wyrzuciło mi też błąd kontrolki elektroniki silnika ( wcześniej myślałem że to od gazu a teraz sam nie wiem- może komputer już wcześniej się psuł). Czy są to pierwsze objawy że siada mi komputer i trzeba go wymienić? I może ktoś wie jakie to są koszty?

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli sygnalizowane są otwarte drzwi to pewnie wyświetlacz nie padł.

Masz pełny FIS? Jeśli tak to przyciskiem reset da się wyłączyć ten wyświetlacz - naciśnij go jeszcze raz :) Jeżeli nie masz pełnego FISa (średnie spalanie. czas drogi, itp itd) to bez podłączenia pod komputer ciężko będzie cookolwiek coś powiedzieć.

Kontrolka elektroniki silnika jak najbardziej mogła się pojawić od gazu - a raczej źle wyregulowanej instalacji ale jak wyżej bez Vaga to jak wróżenie z fusów.

Link to comment
Share on other sites

Jest chyba pełen FIS. Dopiero ogarniam co i jak w Audi gdyż to moje pierwsze. Poszukam tego przycisku reset i zobacze co i jak. Idę sprawdze odrazu ( może niezły amator ze mnie:) )


Temat zakończony- Niestety nie popisałem się. Tak jak napisaliście wyłączyłem sam i już wszystko ok . Pozdrawiam i Dziękuje:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...