Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Awaria Wyświetlacza/Komputera Między Zegarami A4 B6 1.8 T


rafzuczek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam- Może ktoś miał taki problem. Mianowicie siadł mi wyświetlacz miedzy zegarami (tak mi się wydaje),ale chyba nie do końca gdyż wskaźniki otwartych drzwi działa. Wyrzuciło mi też błąd kontrolki elektroniki silnika ( wcześniej myślałem że to od gazu a teraz sam nie wiem- może komputer już wcześniej się psuł). Czy są to pierwsze objawy że siada mi komputer i trzeba go wymienić? I może ktoś wie jakie to są koszty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli sygnalizowane są otwarte drzwi to pewnie wyświetlacz nie padł.

Masz pełny FIS? Jeśli tak to przyciskiem reset da się wyłączyć ten wyświetlacz - naciśnij go jeszcze raz :) Jeżeli nie masz pełnego FISa (średnie spalanie. czas drogi, itp itd) to bez podłączenia pod komputer ciężko będzie cookolwiek coś powiedzieć.

Kontrolka elektroniki silnika jak najbardziej mogła się pojawić od gazu - a raczej źle wyregulowanej instalacji ale jak wyżej bez Vaga to jak wróżenie z fusów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest chyba pełen FIS. Dopiero ogarniam co i jak w Audi gdyż to moje pierwsze. Poszukam tego przycisku reset i zobacze co i jak. Idę sprawdze odrazu ( może niezły amator ze mnie:) )


Temat zakończony- Niestety nie popisałem się. Tak jak napisaliście wyłączyłem sam i już wszystko ok . Pozdrawiam i Dziękuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...