Jump to content
IGNORED

mmi basic zmieniarka cd nie czyta płyt

daniell-gda
 Share

Recommended Posts

Witam,

kupiłem b8 i od początku nie chce działać zmieniarka cd tzn:

lampki podświetlenie działa , po naciśnięciu przycisk LOAD zaczynają mrugać wszystkie lampki od płyt ,

zmieniarka nie wydaje płyt ani nie przyjmuje ,

CD unreadable wyświetla się po chwili przy każdej z płyt .

powiedz mi gdzie znajdę te błędy w mmi naciskająć setup + return+ car ??? czy w vagu???

W VAG, mam to samo i CD mam failure - podobno za 200 zł robią to gdzieś ale trzeba wysyłać a nie znalazłem nikogo na miejscu w Katowicach.

to wina zmieniarki ?? cd - rom od płyty nawigacji też nie chce wydać i przyjąć płyty lampki się palą

podmieniłem dziś zmieniarkę od innego auta i działa , wina jest zmieniarki , co to znaczy CD mam failure ??

W VAG, mam to samo i CD mam failure - podobno za 200 zł robią to gdzieś ale trzeba wysyłać a nie znalazłem nikogo na miejscu w Katowicach.

Dziś naprawiłem swoją zmieniarkę CD 6 rozebrałem ją na części okazało się że w środku leżała moneta 2 centy, i jedna sprężynka wypadła leżała na soczewce lasera czas naprawy do 2 godzin .

jeszcze nie wiem czemu czytnik płyt navi nie wydaje płyty ani nie przyjmuje , nie reaguje na przycisk wyjęcia płyty , nawigacja działa ale nie ma mapy polski .

Ja nawigację mam z tyłu samochodu w CD-ROM ale Ty masz chyba inny model - nie za bardzo się na tym znam i sam bym tego raczej nie rozkręcił bo by mi zostały jakieś śróbki jak zawsze :/

mi zostały 2 śrubki ale działa jak nowa :) dużo rozkręcania było

witam, posiadam w audi a4 b8 radio concert które przestało mi czytać płyty CD oraz karty SD, po włożeniu płyty CD wyświetla się napis "Unreadable", co mogło się stać? proszę o pomoc.