Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

blad klimatyzacji 00710, grzeje od max do 18st. 17st.chlodzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

poniewaz od kilku tygodni tak jak wiekszosc osob z forum mam problem ze swoim klimatronikiem,grzeje od max do 18st. na LOW leci chlodne powietrze bez klimy i zimne z klima ....

postanowilem zczytac Vagiem bledy i zrobic nastawy podstawowe.

Zczytujac napotkalem 1 raz gdzie wczesniej juz zczytywalem bledy klimy ale nie robilem nast.podst.na taki blad:

VAG-COM Version: Release 311.2-N
Control Module Part Number: 8E0 820 043 L
Component and/or Version: A4 Klimaautomat 1116
Software Coding: 00000
Work Shop Code: WSC 63351
1 Fault Found:
00710 - Defroster Flap Positioning Motor (V107)
41-10 - Blocked or No Voltage - Intermittent
usunalem blad, zczytalem jeszcze raz bledy bylo czysto, zrobilem basic settings grupa 01, potem znowu zczytalem bledy - nie pojawilo sie nic , nastepnie zrobilem nast.podst.zapisalem wszystko "SAVE".
Nie mialem narazie potrzeby nigdzie jechac wiec nie wiem czy to cos dalo,
Czy ktos moze spotkal sie wczesniej z takim problemem?

dzis po przejchaniu dluzszego odcina ( na dworzu +22stopnie ) zauwazylem ze klima chodzila dobrze, przy 18st.na wyswietlaczu dmuchalo chlodna , a nie jak wczesniej gorace powietrze,

moze ktorys czujnik jest popsuty?




Witam,
poniewaz od kilku tygodni tak jak wiekszosc osob z forum mam problem ze swoim klimatronikiem,grzeje od max do 18st. na LOW leci chlodne powietrze bez klimy i zimne z klima ....
postanowilem zczytac Vagiem bledy i zrobic nastawy podstawowe.
Zczytujac napotkalem 1 raz gdzie wczesniej juz zczytywalem bledy klimy ale nie robilem nast.podst.na taki blad:

VAG-COM Version: Release 311.2-N

Control Module Part Number: 8E0 820 043 L
Component and/or Version: A4 Klimaautomat 1116
Software Coding: 00000
Work Shop Code: WSC 63351
1 Fault Found:
00710 - Defroster Flap Positioning Motor (V107)
41-10 - Blocked or No Voltage - Intermittent

usunalem blad, zczytalem jeszcze raz bledy bylo czysto, zrobilem basic settings grupa 01, potem znowu zczytalem bledy - nie pojawilo sie nic , nastepnie zrobilem nast.podst.zapisalem wszystko "SAVE".
Nie mialem narazie potrzeby nigdzie jechac wiec nie wiem czy to cos dalo,
Czy ktos moze spotkal sie wczesniej z takim problemem?

dzis po przejechaniu dluzszego odcinka ( na dworzu +22stopnie ) zauwazylem ze klima chodzila dobrze, przy 18st.na wyswietlaczu dmuchalo chlodnym , a nie jak wczesniej goract powietrzem,
moze ktorys czujnik jest popsuty?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kolego, sam jestem ciekaw o co chodzi z tym błędem.
U mnie pojawia się też co jakiś czas(po wymianie klimatronika) - raz na 24 stopnie w aucie jest zimno a raz gorąco... ;///


Edit:

Pobawiłem się chwilę w detektywa...

Wg google błąd 00710 wywodzi się od błędu 00727:
Więcej można przeczytać tutaj: http://www.gerritspeek.nl/vag-com_dtc-00727.html
Wg tłumacza google to 00710 błąd potencjometru a 00727 to błąd silniczka(klapy- zwał jak zwał)

Przy czym u mnie nie grzeje/chłodzi w ogóle przedniej szyby(skrapla mi się na niej woda....)

Edytowane przez Horas91

Opublikowano

00710

Silnik nastawczy klapy rozmrażania (V107).

Zablokowany lub bez napięcia.

Usterka w obwodzie elektrycznym.

Dolna wartość skrajna przekroczona.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.