Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 1.8T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Długo się zastanawiałem czy zakładać temat, ale jednak po roku czasu ruszyło natchnienie :)

A więc przedstawiam wam moją "Dajane" z 2000 roku z silnikiem 1.8 turbo z oznaczeniem APU. Zakupu auta dokonałem w maju 2013 roku z udokumentowanym przebiegiem 198 tys. km. Sprowadzone zostało z Danii.

Co posiada po zakupie:

- 2 elek. szyby

- automatyczna klimatyzacja

- wspomaganie

- 1/2 fis

- 4 poduchy

- centralny zamek z pilota

- Domykanie i zamykanie szyb z pilota

- Otwieranie klapy bagażnika z kluczyka

- no i oczywiście inne poliftowe zabawki co znacie :naughty:

Pod maską:

No nie ma co się rozpisywać 150 koni, przebieg na dzień dzisiejszy 216 tys +. (zrobione przez półtora roku 19 tys. km. ;x) i to by było na tyle :D

Plany wobec auta:

- Gwint (jeszcze nie wiem jakiej firmy) obecnie siedzą springi H&R -40 mm od fanasty na amorach koniego.

- Jakieś fajne alu 17 (w głowie na razie sa RH ZW3 ale to jeszcze dużo czasu) na chwilę obecną siedzą oryginalne 16

- Pełny fis

- Zmiana kiery na trójramienna

- Radio z navi od a6 c5

- Zespawanie dokładek zderzaka, wygładzenie ramki na tablice i pomalowanie w kolor

- Kratki w zderzaku jak i plastiki pod maską na kolor piano

- Prawe lusterko od Anglika

- Fotele kubełkowe (nie skóra)

- Podtlenek lpg :facepalm:

- Chip lub zmiana mapy

- Dokładka od Cupry

- Wszystkie szyby w prądzie

- Podświetlane klamki zewnętrzne - zrobione

- Podświetlane klamki wewnętrzne - zrobione

- Pakiet oświetlenia led

- Przyciemnienie szyb (może) :grin:

- Żółte halogeny - zrobione

- USDM :naughty: - zrobione

- Nowe dywaniki

- PDC

- Renowacja całego lakieru bo jest strasznie porysowana

- Renowacja odbłyśników - zrobione

- Nagłośnienie Bose

- Kompletne nowe zawieszenie - zrobione

- Wydech z kwasówki i przelot 2,5"

(Jak dojdą jakieś palny to oczywiście dopisze ale na razie jest ich tyle, że wystarczy :grin: )

Zdjęcia jak wyglądała ^_^

22.05.2013 r

5dbshx7n.jpg

qfu3sjnx.jpg

Podczas wymiany zawieszenia :naughty:

16.05.2014 r

j3pm834v.jpg

7jahrdmh.jpg

exixa5l5.jpg

Po sprężynach siadła niżej :naughty: tylko balon duży :facepalm: nie posiadam zdjęcia jak stała wcześniej ale możecie sobie wyobrazić :D

8xpa3bbi.jpg

A teraz sesyjnie! :P

h39t37q8.jpg

466hu7xz.jpg

p76srjfo.jpg

qel54gyj.jpg

astu8l9i.jpg

Będę się starać wrzucać więcej zdjęć z moich prac i oczywiście jak fundusze będą pozwalały :decayed:

Opublikowano

Brakuje tylko wiekszego kola i duzego prawego lustra:)

Opublikowano
  • Autor

Brakuje tylko wiekszego kola i duzego prawego lustra:)

Właśnie to będzie na pierwszym miejscu, żeby już optycznie ładnie wyglądała :drool3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.