Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

prosze o analize logow 2.5 tdi ake auto nie jedzie ...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam prosilbym i sprawdzenie logow ..

auto bardzo wolno wkreca sie na obroty i przy robieniu loga w sprawdzeniu kata ..niema roznicy miedzy wczesnym a poznym ustawieniem ..a powinna byc ito dosc glosna w pracy silnika..kat trzyma prawidlowo atdc okolo 2.0

logi->>

dynamiczne :

004, 008, 011
http://vaglog.pl/log_188728.html

010, 011, 001

http://vaglog.pl/log_188729.html

000, 001, 003

http://vaglog.pl/log_188730.html

statyczne:

000

http://vaglog.pl/log_188735.html

001, 003, 004

http://vaglog.pl/log_188736.html

018, 023, 014

http://vaglog.pl/log_188737.html

007, 013, 014

http://vaglog.pl/log_188738.html

b settings:

000

http://vaglog.pl/log_188731.html

003

http://vaglog.pl/log_188732.html

004

http://vaglog.pl/log_188733.html

011

http://vaglog.pl/log_188734.html


witam prosilbym i sprawdzenie logow ..

auto bardzo wolno wkreca sie na obroty i przy robieniu loga w sprawdzeniu kata ..niema roznicy miedzy wczesnym a poznym ustawieniem ..a powinna byc ito dosc glosna w pracy silnika..kat trzyma prawidlowo atdc okolo 2.0

logi->>

dynamiczne :

004, 008, 011
http://vaglog.pl/log_188728.html

010, 011, 001

http://vaglog.pl/log_188729.html

000, 001, 003

http://vaglog.pl/log_188730.html

statyczne:

000

http://vaglog.pl/log_188735.html

001, 003, 004

http://vaglog.pl/log_188736.html

018, 023, 014

http://vaglog.pl/log_188737.html

007, 013, 014

http://vaglog.pl/log_188738.html

b settings:

000

http://vaglog.pl/log_188731.html

003

http://vaglog.pl/log_188732.html

004

http://vaglog.pl/log_188733.html

011

http://vaglog.pl/log_188734.html

z tego co widze to chyba przeplywka ma za niskie wskazania oraz wtrysk jest tez nizszy ..ale czy to by az tak mulilo auto ..bo do 4 tysiecy obrotow potrzeba sporego dystansu :):D

Opublikowano

doładowanie jest mało stabilne i przepływka tnie dawke .

Opublikowano
  • Autor

doładowanie jest mało stabilne i przepływka tnie dawke .

czyli przeplywka do wymiany ..a wtryski ? ktos sie zna na korekcjach czy sa dobre czy nie?

Opublikowano

zloguj jeszcze osobno dynamiczne 3 i 11, aby dokładniej sprawdzić czy przepływka czy turbo.

a wtryski w 2.5 to nie znam jeszcze norm, ale wygląda że już najlepsze nie są

Opublikowano
  • Autor

powiem tak ...zamienilem przeplywke od kolegi z jego auta ktore idealnie jedzie ..i niema zadnej roznicy ..logi podesle na dniach ..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.