Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BDV] Dziwny dzwiek przy odpalaniu po długim postoju!!!


dred1975

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z dziwnym dzwiekiem pojawiajacym sie przy odpalaniu po długim postoju (dzionek lub dwa) tak jakby zagrały zawory ;( trwa to moze sekunde lub dwie potem nastaje cisza i silnik najnormalniej juz pracuje.Mam wlanego Castrola 5/30 czy to moze byc wina oleju? zrobiłem na nim jakies 5tys czy moze jakas wada silnika ?(ma przejechane 155tys).Bede wdzieczny za jakies sugestie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W większości silników tak się dzieje co mają już trochę kilometrów u mnie czasem się pojawia ,czasem nie ale zbytnio nie przywiązuje do tego uwagi aby nie stukały podczas normalnej pracy i jeśli chcesz więcej wiedzieć na ten temat to jest opcja szukaj i tam znajdziesz bo było o tym na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kolego 'wojtekce' troche mnie uspokoiłes tym ze to moze byc normalne a cisnienie oleju sprawdze w sobote :)

słychać kasatory luzów zaworowych prawie to normalne ale najlepiej spr ciśnienie oleju :cool1:

niestety w "szukaj" nic ciekawego nie znalazłem na temat przypadłosci tego silnika wiec bede wdzieczny za linki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kolego 'wojtekce' troche mnie uspokoiłes tym ze to moze byc normalne a cisnienie oleju sprawdze w sobote :)

słychać kasatory luzów zaworowych prawie to normalne ale najlepiej spr ciśnienie oleju :cool1:

niestety w "szukaj" nic ciekawego nie znalazłem na temat przypadłosci tego silnika wiec bede wdzieczny za linki

nie ma za co po to jest to forum :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...