Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Korozja nadwozia. Poszukuję dobrego warsztatu.


Vanquisheen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tak jak w temacie. Niedawno odkryłem że w mojej B6 dość ładnie chwyciło tylne drzwi po stronie pasażera tuż nad szarą dolną listwą. Można nawet powiedzieć że spod niej wychodzą bąble. Jako że mieszkam w Łodzi od niedawna, nie znam dobrego warsztatu który skutecznie by to naprawił. Posiadacie jakieś sprawdzone namiary ? Mile widziane namiary w okolicach Polesia. Chciałbym żeby bylo to dobrze zrobione no i w miarę za przystępna cene chociaż nie wiem jakie tutaj są ceny. Jeśli jest tutaj jakiś znawca ds. Korozji mogę wrzucić zdjęcie.

Edytowane przez Vanquisheen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu słabo to wygląda... trzeba to zrobić jak najszybciej bo po zimie mogą być drzwi do wymiany no chyba ze juz są. Nie wiem jak sytuacja pod listwa się ma. Jak drzwi wyglądają na dole od środka jak się je otworzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miarę możliwości sprawdziłem dokładnie jak wyglądają drzwi od środka i stwierdzam ze wszystko jest zdrowe ( chociaż ekspertem nie jestem ). Żadnych bąbli tam nie widać. Zdjęcia niestety zapodać teraz już nie dam rady ponieważ deszcz pada oraz ciemno jak w... no wiadomo. Cała ta kolonia ma długość jakieś bo ja wiem nie więcej jak 15cm. Zdaję sobie sprawę że to trzeba przed zimą zrobić dlatego też szukam jakiegoś dobrego warsztatu w Łodzi.

Rok temu na lato było robione nadkole po stronie kierowcy, zjadło już wtedy blachę i zastanawiam się czy już wtedy były te drzwi zaatakowane czy przez zimę tak to wyszło ?

Edytowane przez Vanquisheen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewidentnie widać że to spod listwy wylazło więc mogło być tak że tego nie było widać podczas oględzin. Ja mam lakiernika ale z Tomaszowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety z Tomaszowa to muszę odmówić. Mam na jutro umówione oględziny w jednym warsztacie, zobaczymy co fachman powie. Mam nadzieję ze kitu mi nie wciśnie. A koszt takich drzwi w jakiej cenie jest ? Nie wiem ile mógłby sobie za naprawę zaśpiewać dlatego wole się przygotować na opcje kupna używki drzwi niż te robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robota drzwi w granicach 350-450zl. Wygląda to źle ale wcale nie musi być aż tak źle zależy co jest pod listwa. Blacha nie musi być przezarta ale mogą być juz dosc głębokie wrzery. Ważne żeby dobrze ściągnąć ruda i później dobrze zabezpieczyć i będzie ok :) postawmy na ta najbardziej optymistyczna opcje :)

Daj znać jak będziesz coś wiedział ; p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do moderatorów - temat można zamknąć/usunąć/przenieść do kosza. Dzisiaj odebrałem samochód od lakiernika, drzwi zrobione + nadkole + dwie kropki na klapie bagażnika. Miło i sprawnie.

Edytowane przez Vanquisheen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...