Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Myjka ręczna - pianownica


Lucas21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jeśli temat już taki istenieje proszę o przekierowanie mojego posta..

Zbliza się zima i zacznie sie okres mycia samochodu na myjniach, myjni ręcznej. Chciałbym zakupić średniej klasy pianownicę ręczną. Na myjni zalać ciepłą wodę, płyn wlać i jazda. Na 1 litr zbiornik bym chciał i jakie urządzenie? Tak żebym nie musiał co chwilę pompować żeby to ciśnienie wytworzyć i żeby mieć efekt ten piany oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pian masz całe mnóstwo. Od lekkich do mocnych. Maggi żółta jest pk.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślałeś ze dasz rade pol auta jednym pompowaniem zrobic?? Masz mały zbiornik. Wlejesz 1l roztworu to gdzie to powietrze chcesz wpompować??gloria jest najlepsza z ręcznych a to nie znaczy ze dorówna pianownicy z myjki.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maciejk - ValetPro ph neutral. 3 nakrętki i jest gęsta piana idealna. Moja pianownica nie jest najwyższej półki, więc innych nie kupuje, bo nie robią tego efektu, ale im lepsza pianownice kupisz tym lepiej zrobi pianę. Jedyny minus raz na 2-3 miesiące sitko (15zł) - tak maks 3 miesiące, zaświadczam, bo myję tygodniowo 3-4 samochody nią..

Są kolorowe płyny mocniejsza piana, ale oczywiście zapłacisz już trochę. ValetPro 87zł z przesyłką ok (4 miesiące temu kupowałem) na allegro duży wybór. Piana oczywiście zrobi swoje na minimalnych zabrudzeniach, jakieś lekkie błoto to trzeba uważać ją jako mycie wstępne, a potem szampon z woskiem i gąbka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...