Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pioneer FH-X720BT albo inne radio 2DIN do 700-800 zł..


j3drula

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Mam zamiar zmienić fabryczne RNS-D na coś innego - RNS-E odpada, za duże koszty i nie interesuje mnie funkcja nawigacji :wink:

Na oku mam coś takiego jak w temacie > Pioneer FH-X720BT (klik), chyba że macie do polecenia coś innego - 2DIN, chętnie zobaczę propozycje :)

Dzięki za odzew ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, szukałem po necie jakiś zdjęć, ale niekoniecznie udało mi się znaleźć.. Teraz weszła koncepcja innego radia, mianowicie Alpine CDE-W235BT, na to się nastawiam, tylko nawet na górze nie wiedzą kiedy zagości u mnie w aucie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.norauto.pl/radio-auto-radio-norauto-sound-ns411bt-478981.html

Tu jest ciekawa opcja, z BT wbudowanym :) ale co i jak hula to nie mam pojecia..no i czy mozna czerwone podswietlenie zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest ciekawe, rozmawiałem z jednym gościem i żeby to wszystko dobrze funkcjonowało trzeba podłączyć takie radia przez jakiś konwerter sygnału cyfrowego na analogowy, za który trzeba zapłacić 320 zł.. Ja na chwilę obecną dałem sobie siana..

Co do zmiany podświetlenia, wydaje mi się, że trzeba to modyfikować i wymieniać LED, a to jak wiadomo wiąże się z utratą gwarancji [emoji53]

Siema, na dniach będę kupował Alpine CDE-W235BT, teraz kwestia podłączenia tego sprzętu.. Co kupić bądź jak podłączyć aby wyłączało się z wyciągnięciem kluczyka ze stacyjki, albo pokazywało na FIS co aktualnie gra radio, bądź jakieś info co leci z USB.. Jest w ogóle taka możliwość?

Edit...

Foto na szybko..

40f322fc8b5a4d651746d65fed2d1798.jpg

Edytowane przez ep09043
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...