Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wtyczki pod tylna półką od czego


buuuury

Rekomendowane odpowiedzi

Witam sciagajac dzis tylna półkę natknąłem sie na dwie wolne wtyczki po lewej i po prawej stronie przy słupkach w okolici zwijki pasa tylnego po obu stronach do czego one mogła byc co nie jest podłaczone ?
oto zdjecia
2uy3ho5.jpg21kguhh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy masz do radia podłączoną kostkę koloru bodajże żółtego bądź czy jest tam gdzieś taka wtyczka. To będzie właśnie wtyczka od tych głośników. I jakie masz radio ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy masz do radia podłączoną kostkę koloru bodajże żółtego bądź czy jest tam gdzieś taka wtyczka. To będzie właśnie wtyczka od tych głośników. I jakie masz radio ?

Sprawdziłem i wiem mam zółta kostkę ale ktos tam chyba cos grzebał. A radio nie ori

o080ly.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś narobił bałaganu, bo kostkę od tych głośników masz. Musiałbyś dojść do ładu z kablami (czyli podłączyć kostkę jak w fabryce), podłączyć głośniki i pod ori radiem by grało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś narobił bałaganu, bo kostkę od tych głośników masz. Musiałbyś dojść do ładu z kablami (czyli podłączyć kostkę jak w fabryce), podłączyć głośniki i pod ori radiem by grało ;)

rozumiem a jest dostepny jakis schemat tej wiazki ? i jak wogle te głosniki wygladaja ?

Edytowane przez buuuury
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/glosnik-glosniki-audi-a4-b5-sedan-kombi-tyl-przod-i4656277900.html

Ten metalowy element, to wzmacniacz do którego wpinasz niebieską kostkę, a drugi głośnik to zwykły standard do którego wpinasz drugą, zwykłą kostkę

Studio24.prv.pl tam jest opisane jaki kabel w danym pinie za co odpowiada. Ogólnie na forum znalazły by sie opisy nawet z koloren kabli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie kolego zastanawiałem sie czemu mam w półce maskownice a głosnikow brak i teraz nie wiem czy poprzedni wlasciciel wyciagnął je czy poprostu nie było i wogle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...