Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z centralnym zamkiem


przempu

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Koledzy,

mam następujacy problem, trochę podobny do tego z wątku: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/169318-b6-avf-bledy-z-zamkami-tylne-drzwi-co-radzicie/?hl=%2Bcentralny+%2Bzamek.

U mnie pojawia się tylko błąd:

01561 - Left Rear Door
61-00 - Won't De-Safe

oraz blad dotyczący otwierania lewych drzwi.

generalnie w z pilota wszystko działa jak należy - zamyka i otwiera, ale jak wyjmuje kluczyk ze stacyjki to nie odblokowuje mi lewej strony. A w zasadzie działa jak chce - raz odblokuje a raz nie... dodatkowo, jak chce odblokować zamki z przycisku w drzwiach kierowcy to równiez działa jak chce - jak zablokuje przyciskiem w drzwiach zamki to otworzy, a jak auto sie samo zamyka (po przekroczeniu 15km/h) to juz nie..

wyjąłem zamek tylny i przedni, obejrzałem, podminiłem na 2 i temat jest taki sam... też działa jak chce. wiązki między drzwiami i karoserią sprawdzone,na wszelki wypadek dodatkowo zaizolowane. Ale to nic nie pomogło... zauważyłem także, że jak jest zimno to więcej jest momentów kiedy zadziała zamek niż nie. nie wiem czy temperatura ma coś tutaj do czynienia ale tak jest.... wilgoć nie ma wpływu...

jesli ktoś coś to chętnie posłucham, bo już mam dosyc tego. w sumie to nie jakiś wielki problem, ale jakoś mnie denerwuje...

pozdrowionka

przempu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...