Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampka w podsufitce i otwieranie szyberdachu


przemek11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam a4 b5 przedlifta i troche zmieniam w jego wnętrzu.

I gdzieś kiedyś rzuciło mi się w oczy że ktoś miał podświetlane guziki oraz pokrętło od "regulacji" szyberdachu oczywiście w a4 b5

a seryjne tam nic nie podświetla, więc stąd moje pytanie od jakiego auta pasuje P&P do a4 b5 przed lift panel z lampką w podsufitce taki który jest podświetlany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby był podświetlany to chyba musisz rezać od polifta ewentualnie od skody superb passata pasuje do przedlifta i ma dwie diody ambiente które podświetlają ci rękę na lewarku droązka zmiany biegów natomiast czcionki są nie podświetlone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :decayed: nie od polifta to odpada raczej, bo to sporo musiałbym wycinac chyba w podsufitce.

Wydaje mi się jak oglądałem w google takie lampki to od pasata b5 i golfa IV są takie same jak w przed lifcie.

Poza tym ponoć podsufitka od pasata b5 pasuje bez problemu do a4 b5

Diody zawsze mozna odlutować :) chodzi mi generalnie zeby podświetlało same guziki i pokrętło szyberdachu


Chodzi mi o coś takiego. z jakiego to auta i czy pasuje do a4 b5 przedlift. bo kształtem to chyba podobne.

http://obrazki.elektroda.net/37_1261042407.jpg

a drugie pytanie jesli juz pasuje w ten otwór w podsufitce to co z podłączeniem tego?

wystarczy podłączyc i bedzie szyberdach działał tak jak powinien?

przerabiał ktoś już coś takiego


tzn chyba to z tego linku jest podświetlane :decayed: ręki nie dam sobie uciąć, ale tak wygląda :grin:

Edytowane przez przemek11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zakładałem od passata b5 wszysto pasuje tylko wtyczka przy lampie jest przypieta zipem i trzbea tego zipa przeciąć by była luźna i dłuższa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

regulacja szyberdachu chodzi bez zarzutu? tylko tak jak mówisz trzeba przy wtyczcie przykombinowac? :)

a mógłbyś podrzucić jakieś foto takiej lampki, bo na google to różnie wyskakuje a nie widziałem w pasku jak to wygląda szczerze powiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...