Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przepalająca się żarówka światła stopu


VesslaN

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś miesiąc temu pokazał mi się na wyświetlaczu komunikat Bremens Light - czy coś w tym stylu. Wymieniłem żarówkę o oznaczeniu P21W w tylnej lewej lamie. Po wymianie, żarówka dziwnie zaczęła jarzyć - tak słabo ( przygasała i rozjaśniała się ). Przetarłem styki w kostce i problem znikł. Dziś jadąc trasą znów pokazał się ten komunikat. Zatrzymałem się na parkingu. Ta sama żarówka nie świeci. Zgasiłem autko. Odpaliłem włączyłem światła. Komunikat znikł ale z tyłu ta żarówka znów dziwnie jarzy. W drodze powrotnej znów komunikat na wyświetlaczu BREMENS LIGHT. Cóż to może być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzwa ile mi to nerwów....

W volvo zasniedzialy gniazda i taki cyrk był bo nie łączyło. Kup Kontakt U i S spryskaj i dobrze wyczyść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie właśnie pojawił się taki sam problem, wcześniej wyświetlał się też błąd spalonej żarówki kierunkowskazu, ale po włączeniu kierunku żarówka działała a błąd znikał. Od wczoraj prawy stop nie działa lub działa w taki oto sposób:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak Panowie przeczyściliście i wszystko działa czy inna przyczyna bo mam to samo. i zastanawiam się bo w tym dodatkowym trzecim świetle stopu nie palą mi się może ze 3 diody reszta się pali czy to może miec wpływ na żarówki stopu boczne? bo co założe lewą żarówke stopu to ją przepala ;-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shakal brak masy w stopie.

Przeczysc wtyk żarówki i wtyczkę kabli w lampie.

Edytowane przez POWER-KRIS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...