Skocz do zawartości
IGNOROWANY

proszę o udzielenie wskazówek klima


radus2000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie mam prośbę o naświetlenie sprawy. Samochód audi a4 b8 rok 2011 silnik CAHA . Komp pokazuje błąd VAG00710 : silnik nastawczy klapy rozmrażania . Przekroczona górna wartość nastawcza , rodzaj usterki statycznie . Proszę o naswietlenie w miarę możliwości jak się mogę do tego zabrać a mianowicie gdzie w w/w samochodzie on się znajduje i jak się tam dostać. Dziękuję z góry za pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam profil poprawiony , jeszcze nic nie robiłem gdyż samochód dopiero kupiony a kilka błędów wyskoczyło podczas sprawdzania w serwisie przed zakupem. Chciałem sie dowiedzieć coś więcej odnosnie tego problemu ale rozumiem z Twojej wypowiedzi że najlepiej byłoby zrobić testy wykonawcze i ewentualnie posiłkować się dalej tym tematem http://a4-klub.pl/index.php?/topic/291160-blad-klimatyzacji-na-vag-w-komputerze-dodatkowo-smierdzi-z-niej/ i jeszcze ewentualnie pytanko czy w razie usterki silniczka v 107 miałbyś jeszcze taki na zbyciu ? . Dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pierwsze skasowac błedy oraz sprawdzic czy nie wróca .

Dlatego robi sie testy w danym sterowniku ( silniczki pracuja w pełnym zakresie) a wtedy mamy odpowiedz .

Masz ten sam bład ?


1 Fault Found:
00710 - Defroster Flap Positioning Motor (V107)
001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest zapis w pamięci usterek

numer: VAG00710: Silnik nastawczy klapy rozmrażania

rodzaj usterki 1 : Przekroczona górna wartość graniczna

rodzaj usterki 2 : Statycznie

Priorytet :3

testów żadnych nie robiłem nie mam ogarniętego nikogo z kompem a chcę najpierw przerejestrować i ubezpieczyć żeby się gdzieś poruszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...