-
Zestaw naprawczy przy skrzyni biegów w Audi A4 B8
Witam serdecznie mam pytanko czy wymienial ktos zestaw naprawczy przy skrzyni o nr 8K0798151 jesli tak to jak najlepiej sie zabrac za jego wymiane
-
Wzmocnienie sanek w Audi A4 B8
Dziękuje za info
-
Wzmocnienie sanek w Audi A4 B8
Witam serdecznie czy jest mi ktoś w stanie podpowiedziec jak zabrac sie do demontażu wzmocnienia sanek tego krzyżaka w audi a4 b8. Czy muszę coś zabezpieczyc , podeprzeć itp. Chodzi mi tylko i wyłącznie o tą czarną podporę. Dziękuje za wszelkie podpowiedz
-
Części do mocowania dolnej osłony silnika w Audi A4 B8
Witam serdecznie bardzo proszę o podanie numerow kompletu kołków i spinek do mocowania dolnej osłony silnika . Jest zrobiona prowizorka a chciałbym wrocic do orginalnych elementów które tam powinny być audi a4 B8 . Dziękuję serdecznie i pozdrawiam
-
Klasy wagowe, kolory oznaczenia sprężyn i amortyzatorów 1BA 1BE 1BV w Audi A4 B6/B7
Dziękuje bardzo
-
Klasy wagowe, kolory oznaczenia sprężyn i amortyzatorów 1BA 1BE 1BV w Audi A4 B6/B7
Faktycznie moj błąd przepraszam.
-
Prośba o identyfikację
Witam serdecznie mam prośbę o ustalenie numeru sprężyn po numerze vin . Jedna pękła i chciałem kupic i wymienić ale nie jestem pewny które . Mogę prosic o pomoc ? Podaję nr. Vin i z góry dziękuję za pomoc WAUZZZ8K4BA158584
-
Klasy wagowe, kolory oznaczenia sprężyn i amortyzatorów 1BA 1BE 1BV w Audi A4 B6/B7
Witam serdecznie mam prośbę o ustalenie numeru sprężyn po numerze vin . Jedna pękła i chciałem kupic i wymienić ale nie jestem pewny które . Mogę prosic o pomoc ? Podaję nr. Vin i z góry dziękuję za pomoc WAUZZZ8K4BA158584
-
proszę o udzielenie wskazówek klima
U mnie jest zapis w pamięci usterek numer: VAG00710: Silnik nastawczy klapy rozmrażania rodzaj usterki 1 : Przekroczona górna wartość graniczna rodzaj usterki 2 : Statycznie Priorytet :3 testów żadnych nie robiłem nie mam ogarniętego nikogo z kompem a chcę najpierw przerejestrować i ubezpieczyć żeby się gdzieś poruszać.
-
proszę o udzielenie wskazówek klima
Witam profil poprawiony , jeszcze nic nie robiłem gdyż samochód dopiero kupiony a kilka błędów wyskoczyło podczas sprawdzania w serwisie przed zakupem. Chciałem sie dowiedzieć coś więcej odnosnie tego problemu ale rozumiem z Twojej wypowiedzi że najlepiej byłoby zrobić testy wykonawcze i ewentualnie posiłkować się dalej tym tematem http://a4-klub.pl/index.php?/topic/291160-blad-klimatyzacji-na-vag-w-komputerze-dodatkowo-smierdzi-z-niej/ i jeszcze ewentualnie pytanko czy w razie usterki silniczka v 107 miałbyś jeszcze taki na zbyciu ? . Dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam
-
proszę o udzielenie wskazówek klima
Witam serdecznie mam prośbę o naświetlenie sprawy. Samochód audi a4 b8 rok 2011 silnik CAHA . Komp pokazuje błąd VAG00710 : silnik nastawczy klapy rozmrażania . Przekroczona górna wartość nastawcza , rodzaj usterki statycznie . Proszę o naswietlenie w miarę możliwości jak się mogę do tego zabrać a mianowicie gdzie w w/w samochodzie on się znajduje i jak się tam dostać. Dziękuję z góry za pomoc i pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich serdecznie i pozdrawiam
radus2000
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta