Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zaprawka lakiernicza na zamówienie co myślicie ?


nike166

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam kilka grubszych rys na karoserii i chciałbym je w jakiś sposób zniwelować, pomyślałem, nad zamalowaniem ich lakierem lecz tu pojawia się problem nigdzie nie znalazłem gotowej zaprawki mojego lakieru LY5L :) wpadłem na stronę gdzie dorabiają lakiery wystarczy podać kod lakieru, markę i rok produkcji. W zestawie dają lakier bazowy i bezbarwny za 26 zł. Myślicie, że się opłaca i nada się ? :)

http://www.pielegnowacauto.pl/lakiery-samochodowe/lakiery-zaprawkowe/zaprawki-dorabiane/zaprawka-zestaw1.html

Edytowane przez nike166
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez doświadczenia nie zrobisz to tak, aby było niewidoczne lub prawie niewidoczne. Po zaprawce trzeba lakier przelecieć odpowiednio papierem wodnym, o różnych gradiacjach, po czym wypolerować, też różnymi pastami. Pamiętaj że podajesz kod lakieru - jeśli był kiedyś malowany element, na którym będziesz chciał robić zaprawkę to może być ona w innym odcieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są duże rysy, przykładowo mam po poprzednim właścicielu delikatne przytarcie na tylnym nadkolu o jakiś samochód to mi wygląda, parkingowa ryska i na zderzaku mam kilka malutkich odprysków, które chcę jakoś zatuszować także myślę, że powinno być ok po takim małym zabiegu hmm


Te ryski są białe do podkładu, a chce je po prostu zamazać w kolor aby nie było to aż tak widoczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...