Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z tylna wycieraczką


Kamaz1980

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam nastepujacy problem w audi a4 b6 avant. Po włączeniu zapłonu cały czas chodzi tylnia wycieraczka i wyłącza sie po wyłaczeniu zapłonu. Dodam ze była wymieniana cała klapa w tylnia. Na wczesniejszej klapie nic sie nie dzialo takiego.

Prosze o jakies podpowiedzi Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie ten mikroczujnik jest

podepne sie pod temat bo też mam problem z tylną wycieraczką z tym że u mnie zatrzymała sie w pionie i za boga cara niechce ruszyc niewiem co jest grane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie będę zakładał nowego tematu, a i odpowiedzi tez nie mogłem się doszukać.

U mnie w A4 B5 avant problem polega na tym, ze przy włączeniu spryskiwaczy z przodu załącza się tylna wycieraczka jak by to tam tez miał pójść płyn.. zastanawiam się czy to przekaźnik czy co..? miał ktoś podobny problem? problem mam od samego początku zakupu auta..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie będę zakładał nowego tematu, a i odpowiedzi tez nie mogłem się doszukać.

U mnie w A4 B5 avant problem polega na tym, ze przy włączeniu spryskiwaczy z przodu załącza się tylna wycieraczka jak by to tam tez miał pójść płyn.. zastanawiam się czy to przekaźnik czy co..? miał ktoś podobny problem? problem mam od samego początku zakupu auta..

Kolego może sama manetka od wycieraczek jest uwalona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie nie wiem stad moje pytanie.. a jeżeli to nie to, to wołałbym na darmo tego nie robić..

da się w ogóle jakoś to sprawdzić, zweryfikować?


no i dobra.. dziś się wziąłem za temat. własnie złożyłem auto do kupy.. nie jest to manetka. podłączyłem nowa, co prawda nie pasującą i usterka nadal ta sama... będę szukał przekaźnika lub czegoś dalej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...