Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pioneer FH-X720BT do Audi A4 b5


Toskańczyk

Rekomendowane odpowiedzi

super fajnie ładnie, też sie zastanawiam nad radiem tylko że alpine, to możesz napisać co trzeba kupić żeby to po podłączeniu grało ?

Alpine na 1 DIN czy na 2 DIN ?

Ogólnie tyłu jeszcze nie udało mi się podłączyć, kupiłem takie złącze:

http://carhifi24.pl/katalog/375_adapter___systemy_aktywne__bose/1242_aktywny_system_audi_rca_x2.html

i niestety nie działa, teraz na weekend chcę zamówić coś takiego:

http://carhifi24.pl/katalog/375_adapter___systemy_aktywne__bose/1772_phonocar_adapter_audi_goniki___ty.html

i zobaczymy jak to wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim uda się podłączyć głośniki dodam, że niestety montaż radia 2 Din nie obejdzie się bez tej ramki:

http://allegro.pl/ramka-radiowa-audi-a4-b5-99-01-adaptor-2-1din-i4781432200.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to jest chyba 1 z najdroższych ramek, chyba że masz stare radio oryginalne, to czytałem, że można oderwać panel i jakoś go tam przerabiać ale nie znam szczegółów.

Moje Radio 600 zł

Ramka 170 zł

nieudane złącze 20

Separator antenowy 20 zł

Kolejny adapter 60 zł

Dodatkowo Folia Carbon 60 zł ale połowa mi została

i jeszcze do każdej rzeczy średnio + 15 zł przesyłka

czyli jakiś tysiąc poszedł na radyjko a na początlu myślałem, że kupię coś za 200-300 zł i po wydatkach


Dzisiaj dopiero udało mi się podłączyć radio aby grał też tył, wcześniej miałem problem bo ze 2 razy wywaliło mi bezpiecznik w radiu i w zasadzie to nie wiem dalej czemu, w każdym razie złącze na chinch nie działa tylko ten adapter phonocara, ogólnie tył gra ciszej i musiałem fader dać bardziej na tył aby przód nie zagłuszał , ale przy okazji wyeliminował się problem pierdzących głośników z przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio działa bez zarzutów, fajnie się komponuje z całością, nie jest skomplikowane ale bywało, że ktoś trąbił na światłach :grin: mam podłączone pod fabryczne głośniki więc jakiegoś szału nie ma chociaż gra dobrze, ale skrzydła rozwinie dopiero pod wzmakiem i dobrymi 16 na przodzie :) Zależało mi na możliwości podłączenia telefonu do radia przez kabel aby swojej muzy słuchać i mieć zestaw głośnomówiący, okazało się że wszystko działa przez bluetooth więc żadnych kabli w aucie, telefon w kieszeni a wszystko łączy się automatycznie więc jestem bardzo zadowolony.

Minus ode mnie jest za:

- mikrofon, który nie jest wbudowany w radio tylko po kablu, który trzeba wyciągnąć na deskę

- panel przedni nie jest ściągany, więc łatwiej o kradzież ale z drugiej strony radio dość dobrze jet wpasowane w ramkę i nie łatwo je wyjąć bez kombinacji

- w tej cenie pewnie znalazłby coś lepszego pod 1 DIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś z dolnośląskiego to zawsze możemy się gdzieś ustawić i sprawdzisz jak jest w realu

Edytowane przez Toskańczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...