Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nie działa VAG, nie widzi samochodu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

wielki problem z Audi , wersja US 2001r tip+Q

Po przekładce silnika ATQ na ACK 1998 anglik passat (nastąpiło wykorbienie na 2 korbach) nie idzie tego ogarnąć

Pali na 4 garczki, na 2 pozostałych jest iskra ale na nie nie pali, iskra prawdopodobnie w złym czasie

Ale jest to temat o diagnostyce VAG także do rzeczy

Czy przez to że auto jest ze Stanów nie ma możliwości podłączyć się VAG-COMem? program i komp ok bo w każdym innym przypadku działa z innymi autami

Czy może komputer siadł ?

Podaję link do tematu gdzie mój problem opisany jest szerzej jakby ktoś chciał się zapoznać, może nawet pomóc :)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/291868-atq-padniety-silnik/

Wielkie dzięki z góry za pomoc


Po podłączeniu Boshem wykasowaniu błędów pojawia się p1579 jakiśbłąd na przepustnicy
dodam że na chwilę obecną silnik nie odpala wcale
wcześniej chociaż na 4 garczki odpalał


Koledzy trochę czasu minęło

podłączyłem się jak najbardziej

po zmienie silnika który za nic nie chciał odpalić ale udało się pali

no i teraz tak

kable WN całkiem miałem inaczej niż być powinno wg cewki na której jest opisane, mam teraz tak:

3 6

2 5

1 4

4--5--6

2--3--1

a powino być:

5--4--6

3--2--1

udało się przeprowadzić adaptację przepustnicy przez komputer.

Ale żeby nie było zbyt kolorowo, zrobiłem kółko po mieście i coś zaczęło szarpać przy zwalnianiu i ogólnie przyspieszaniu, na wysokich obrotach jes ok. Pierwsza myśl w kierunku skrzyni :/ ale na postoju obroty spadły do około 500 PB i LPG to samo, podniosłem maskę a że było ciemno widać było pod każdą z 3 cewek błyski, mam nadziejęże to może być przyczyna tak ? cewka na śmietnik chociaż niby daje iskry bo auto odpala??

Po podłączeniu pod kompa:

1437693000_1418151997.jpg

po wykasowaniu i ponownym podłączeniu

5504583600_1418151952.jpg

I jak to wygląda wg Was koledzy?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.