Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nagła usterka ECU ? a3 1.9 tdi


koziol1172

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś podczas próby ustawienia pompy wtryskowej nagle vcds przestał się łączyć z ecu silnika i samochód nie odpala.

Dokładnie to było tak że ustawialiśmy pompę tak żeby było prawidłowo ale zaczął trochę gorzej zapalać. Potem uszczelniałem wszelkie zauważone wycieki z silnika, auto stało nie palone około 4 dni, dziś po złożeniu wszystkiego zapalił od strzała, nabrał oleju zgasiłem go, dolałem do stanu, narzędzia pozbierane i nagle samochód nie pali. Pierwsza myśl coś z tą pompą więc ją przestawiłem. Samochód odpalił od pierwszego chwilę pochodził, zgasiłem i od tamtej pory trup.

3 czy 4 bezpieczniki związane z układem wtryskowym wewnątrz sprawdzone dwa razy. Pod machą sprawdzone jedyne co mi zostało to taki duży przekaźnik pod kierownicą ale nie mam drugiego na podmianę ani nie wiem jak go sprawdzić.

Poza nim zostaje mi już tylko Padnięte ECU ;(

Miał ktoś podobny przypadek, może jest tam jeszcze jakiś haczyk?????????

PS auto to AUDI A3 1.9 AHF

Edytowane przez wrclaguna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdzałem to było, następnego dnia już nie. Ecu jednak padło, od tak sobie podczas ustawiania pompy wtryskowej. Winny był jeszcze przekaźnik pod kierownicą 109 to przez niego raz napięcie było raz nie, tak jakby wieszał się nie łączył dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...