Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy warto kupić te felgi? POMOC POTRZEBNA NA WCZORAJ


mefjiu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mam okazję kupić 4 felgi 17' z zimówkami (opony na 2 sezony) za 550-600zł za komplet- zależy jak wytarguję...

Stan opon jest mi obojętny, bo i tak chcę na nie założyć letnie kapcie. Felgi są w BDB stanie- nie porysowane, proste, nienparwiane i niemalowane. Rzecz jasna sa to oryginały, nie podróbki.

Moje pytanie brzmi: Czy opłacałoby się kupić te koła w takiej cenie, jak napisałem wyżej?

Takie koła: http://img3.sprzedajemy.pl/1000x901c_felgi-z-oponami-r-x-audi-a-a-gol-17612938.jpg

Z góry dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezależnie od wzoru 17 w tej cenie opłaca się kupić. Pod warunkiem , ze nie są spawane od groma itp. I radze się streszczać bo ktoś zaraz łyknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie stan jest idealny, spawów brak, nie malowane, itp.. A pytam, bo znajomy sprowadził A6 i ma dwa komplety kół, ten chce sprzedać, a powiedziałem mu, że do jutra dam odpowiedź. A będą pasowały do A4 B6? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy będą pasowały bo nie podajesz żadnych parametrów. No ale skoro siedziały na A6 to i do A4 powinny podejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osadzenie mają ET42, to z tego co patrzyłem to i u mnie w tych felgach, co mam jest takie. Rozmiar kapcia: 225/45 R17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za pomoc. Wychodzi na to, że na wiosnę moja A4 będzie chodziła w nowych butach. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: Koło ujdzie. Zero wsi. Tak trzymać

Pewnie, oryginał to i wygląda elegancko i solidna jakość stopu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co udało sie kupić ? :)

Kupione, stoją w garażu :) niby są na nich zimówki, ale szkoda zawieszenie zimą katować na 17-stkach, więc założę dopiero na wiosnę.

W razie co mogę sprzedać opony 225/45 R17 oczywiście zimowe 3,5mm-4,8mm bieżnika. Za komplet 150 + wysyłka, jakby ktoś chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...