Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BOSE - jak zamontować wzmacniacz i subwoofer w sedanie.


szop44

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jakiś tutorial może na forum ? Nie miałem w oryginale ani wzmacniacza ani subwoofera, teraz zakupiłem i chciałbym to samodzielnie zamontować ale najpierw chętnie poczytał bym coś na forum jednak nie udało mi się takiego tematu namierzyć... Gdzie poprowadzić kable, co z czym połączyć, jakieś fotki jak jest głośniczek przymocowany, jak i gdzie wzmacniacz umocować itp. Powiedzmy że jestem laikiem w tych sprawach ;)

nie zakładam całego audio BOSE ponieważ poprzedni właściciel pozostawił część swojej instalacji, przednie drzwi są oklejone matą, wsadzone są jakieś power bassy, dość spore głośniki i całkiem spoko to gra ale wymontował wzmacniacz i pokaźną skrzynkę z bagażnika. Uznałem że mi ori bose wystarczy żeby tam wsadzić ale potrzebuję jakiejś instrukcji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zmienić cała wiązkę bo bose jest 2 Ohm owe i nie zagra co to za dobrze. Wiec wiązka plus zestaw bose i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kable mam :) obok ori (nie zostały wyjęte) leci druga wiązka takich lepszych kabli została :) takie jak w tym złotym oplocie:
7763155.jpg

niestety wiązka z bagażnika została raczej zdemontowana więc i tak muszę coś swojego poprowadzić :)

mam taki mix z kablami że zastanawiam się czy nie wydrzeć wszystkiego i nie położyć sobie na nowo ale tak mi się strasznie nie chce rozbierać tapicerki i wydzierać wszystkich kabli że narazie zostało w takim stanie jak zastałem. Chce tylko dołożyć wzmak i suba tylko potrzebuję informacji jak to podpiąć żeby było dobrze bo jestem w tym temacie kompletnym laikiem :) instalacje audio w samochodach które miałem ograniczały się do wymiany głośników albo radia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję Grzesiu :) wszystko jest elegancko rozrysowane i tego było mi trzeba :) brakuje mi tylko jednej informacji (albo niedoczytałem, jest obrazek ale nie jest on jednoznaczny) :) gdzie siedzi wzmacniacz w sedanie ?


zapewne zadaje trywialne pytania i gdy dostanę już wzmacniacz do ręki to będę wiedział od razu gdzie jest jego miejsce ale póki go nie mam to chce się dowiedzieć ile tylko mogę:)

Edytowane przez szop44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...