Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AFN] logi dynamiczne 003 i 011 - prośba o analizę


MaciekR1

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

poprzednia turbina strasznie piszczała jakby darła łopatkami o muszle więc poszła do regeneracji i przysłali mi inna z "fabrycznymi ustawieniami". Ta stara ciągnęła jak warjat a teraz zonk.

Turbo wstaje ok 2500 tys/obr a z dołu jakoś mułowato.

Firma twierdzi żeby wyregulować sztange pod dany stan silnika ale jest to dla mnie temat nieznany i nie chce wykończyć suszarki w kilka dni.

Zrobiłem pierwszy raz w życiu logi..także prosze o wyrozumiałość ( 3 bieg , 30 km/h i gaz do oporu)

DYNAMICZNE:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jakby sterowania turbo w ogóle nie było - może wężyka nie podpiąłeś ?!? no chyba że jest taka duża rozbieżność w ustawieniu

proponuje odpalić basic settings grupe 11 i oglądać sztangę na turbo- czy się wogóle rusza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisze Homiczek: sterowanie geometrią nie pracuje. Kierownice spalin są na stałe w pozycji minimalnego doładowania. Zaworek N75: niepodłaczony, uszkodzony lub wężyki podciśnienia zagięte, nieszczelne, nieprawidłowo podłączone. Opcjonalnie uszkodzony aktuator (gruszka) na turbinie. Oczywiście za długa sztanga wchodzi w grę ale.... musiała by być sporo za długa.

Edytowane przez bigu888
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...