Skocz do zawartości
IGNOROWANY

"Skaczący" ekran nawigacji (migotanie), TV, mapy, głośność


icetique

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem ze "skaczącym" obrazem na ekranie nawigacji w Audi A4 B5 rocznik 1999.

Wygląda to dokładnie tak:

http://youtu.be/9JbT5m-FWfg

1. Co może być problemem? Gdy ruszy się ekranem obraz przestaje migotać - jednak po dłuższej chwili znowu zaczyna i znowu trzeba go ruszyć. Nie istnieje praktycznie takie położenie, które gwarantuje brak migotania ekranu. Czy ktoś już miał taki problem? Można to samemu naprawić czy może wiecie gdzie w okolicach Łodzi to naprawię?

2. Czy jakąś nawigację mogę tu wrzucić? Z tego co czytałem DX-y były od końca 1999, sprawdzałem jedną płytę (nagraną przez kogoś kto się na tym podobno zna) i otrzymuję komunikat "The CD cannot be read" - czy to oznacza na 100% brak DX-a? Dodam, że razem z samochodem miałem jedną płytę oryginał nawigacja z Belgii z okolic 1998 roku, oraz drugą bodajże Niemiecką nieoryginalną z 1999r - obie działają w nawigacji.

3. Jak odpalam samochód to automatycznie włącza mi się radio/CD na bardzo dużej głośności - jak mogę ustawić głośność uruchamiania - ktoś wie?

4. To samo dzieje się jak włączają mi się komunikaty drogowe - głośność automatycznie ustawia się na dość wysoką i muszę to zawsze ściszać, choć wiadomości są dość przydatne - to przeszkadzają. W ogóle jak to działa? Można ustawić z której stacji są nadawane, czy w danym obrębie jest tylko jedna stacja i automatycznie ją wybiera?

5. Jak wygląda sprawa TV na tym? Z tyłu posiadam tuner analogowy, byłem w sklepie car-audio to mówią najtańszy tuner 600zł do tego jak chcę to moduł TV FREE żeby był w trakcie jazdy. Czytałem gdzieś, że wystarczy jakiś tańszy tuner i po prostu podłączyć kablami video, ale nie jestem pewien działania takiego rozwiązania. Znacie kogoś w okolicach Łodzi, kto się tym zajmuje i jest w stanie mi to podpiąć / wyjaśnić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 migotanie lcd to albo uszkodzona taśma lub sam lcd

2 jedyna nawigacja to oryginalne mapy nic innego

3 w ustawieniach jest opcja do ustawienia tego

4 to samo co 3

5 do tv potrzebny tuner cyfrowy na forum jest opis co i jak wystarczy poszukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...