Zawór powietrza dodatkowego 1.6 ANA

venol20

Witam klubowiczów,

Gdzie w silniku 1.6 znajdę zawór powietrza dodatkowego oraz jego przekażnik bo nic nie mogę znależć na ten temat? Jak on wygląda?

Ostatnio przy lekkim mrozie autko mi nie chciało odpalic, tzn. kreciło ale nie zapalało. Podpiołem na kable do drugiego auta i odpaliło. Na drugi dzień odpaliło ale chciało wejśc na obroty biegu jałowego, dopiero po musnięciu noga gazu weszło na swoje obroty.

Podejrzewam ten zawór bo komputer wywaliłmi błędy 17840-zawor powietrza dodatkowego-przerwa, 17549-obliczanie mocy-wartośc nieprawdopodobna-BŁAD SPORADYCZNY, 16486-Przepływomierz-niskie napiecie-BŁĄD SPORADYCZNY, 16845-Czujnik poziomu paliwa zakres/możliwości

Witam klubowiczów,

Witam ponownie, proszę pomózcie w tym temacie.

Edytowane przez venol20

Wykasuj błędy i naładuj aku. Jak dla mnie wygląda to na problemy związane z niskim napięciem z akumulatora

zawór n112 uszkodzony, przekaznik pompy powietrza lub nieszczelność przy n112

zawór n112 uszkodzony, przekaznik pompy powietrza lub nieszczelność przy n112

Witam,

A kolego powiedz gdzie szukać tego zaworu i tego przekaźnika?