Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odcina mi zapłon


robek-20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie;)

Niedawno zakupiłem audi a4 1.8 kat,wszystko działa jaknajbardziej w porzadku,wszystko oprócz jednej denerwującej rzeczy,a mianowicie mam kłopoty z odpalaniem. Wkładam kluczyk przekrecam a samochod jakby odpalil i za sekunde gaśnie,obroty jak podskoczą na 900 albo 1000 to momentalnie spadają i auto mi gaśnie,dopiero za ktorymś razem odpala. Dodam,że nieraz jest tak że jeżdże caly dzień i odpala mi za pierwszym razem a nieraz musze sie nakręcic kilka razy zeby odpalil,ale jak odpali to juz jedzie i zadnych innych problemow niesprawia,denerwujące to jest i niemam pojęcia co to może byc,kolega mechanik mowił ze to cos z immobiliserem pewnie,podłanczał go pod kompa i wykazywało jakies błedy cos na cylindrach i chyba immobiliser,niewiem w czym mam szukac - prosze o jakies wskazówki bo niemam pojecia co z tym zrobic,z góry dzieki i pozdrawiam wszystkich;)) :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega mechanik miał zapewne racje ze to immobilajzer.wpisz sobie tą nazwe w wyszukiwarke forum.u mnie tez czasami zawiesi sie immo.czekam az kontrolka immo.zgasnie i wtedy odpalam.nie raz trzeba włozyc i wyjac kluczyk,przekrecic zapłon ponownie i czekac az zgasnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie niewiedziałem co to mogło byc i kolega tez niebył pewien bo kontrolka sie nieświeciła żadna,ale juz jestem umówiony na to zeby przeprogramowac jeszcze raz immo,i ma zadziałac podobno,bo ostatnio to jakby samo sie naprawilo i od 3 dni pali normalnie bez zadnego zagladania,ale nieraz i tak bywa ze mala rzecz a narobi kłopotów,zobacze co bedzie dalej :hi:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 19:25_________________________________________________No teraz pali mi normalnie tylko musze przekręcic kluczyk raz,odczekaz z sekundke i puziej przy dalszym przekręceniu odpala bez problemu,wcześniej jak odpalałem odrazu przekręcając na maka to właśnie mialem ten problem z gaśnięciem a teraz jak robie inaczej to już nie,czy to może miec jakiś związek i byc rozwiązaniem mojego problemu z odpalaniem czy cos zaskoczyło samo i w każdej chwili moze powrócic,bardzo prosze o porade bo niezabardzo sie znam :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...