Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z uruchomieniem klimatyzacji.


HatefulEvil

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś mi kiedyś mówił, że dobrze odpalić klimę nawet jak jest chłodno by się nie "zastała" (według teorii, że rzeczy nie używane niszczeją). Niestety włącznik klimy mi "odbija" - mam klimę przed liftową i kontrolka uruchomionej klimatyzacji pali się tylko w momencie gdy trzymam przycisk i od razu gaśnie jak puszczę. Nie odpala też automatycznie klimatyzacji jak przełączę się z przedniej szyby na kratki, ani jak odpalę tryb AUTO. Jakiś czas temu padł mi aku, ale go naładowałem i wszystko działa i o ile dobrze pamiętam używałem klimy do grzania po tym incydencie, a 2 dni temu wypiąłem zegary, żeby pozmieniać żarówki - nie odpinałem aku, ale też nie przekręcałem stacyjki. Po wsadzeniu zegarów dopóki nie odpaliłem silnika działy się "dziwne rzeczy w aucie" bodajże wył alarm z zegarów i chyba coś z nawiewem, ale co do tego nie jestem pewien, bo po odpaleniu wszystko zaczęło działać normalnie - przynajmniej tak mi się wydawało.

Nie mam w tej chwili VAGa pod ręką (wysłałem kabel do serwisu). Jaka jest szansa, że będzie to zwykły błąd? Może ktoś spotkał się z takim problemem i "w ciemno" może mi powiedzieć, że to prawdopodobnie tylko błąd, albo prawdopodobnie siadło to i tamto.

Dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślałem że klimą można grzać w zimę - tak coś właśnie czułem, że to blokada z komputera była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...