Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak przyspieszenia, prośba o sprawdzanie logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

swoje problemy opisywałem w temacie:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/298646-logi-przeplywki-n75-dawek-i-map-sensora/#entry4255286

oraz

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/297474-objawy-zuzytego-sprzegladwumasy/#entry4243309

Ale dziś znowu wyskoczyła mi kontrolka Systemu Wtrysku a na kompie wyszło to:


1 Fault Found:
17964 - Charge Pressure Control: Negative Deviation
        P1556 - 35-10 - - - Intermittent

oraz dodatkowo brakuje mi przyspieszenia i słychać jak by zasysało lewe powietrze jak dodaję gazu.

Na razie zrobiłem Logi Statyczne, bardzo proszę jeśli by ktoś mógł mi powiedzieć czy prawidłowo je wykonałem ? Jeśli są prawidłowo wykonane przejdę do logów dynamicznych (gdyż muszę kogoś poprosić o pomoc) a chcę mieć jeden etap za sobą.

Logi Statyczne: https://www.dropbox.com/sh/n7c1qsrqyjsolvz/AAAhBN9epbqSbS5NFv1u7WeTa?dl=0

Edytowane przez Caporeira

Opublikowano

jak słyszysz zasysanie, to szukaj dziury w dolocie powietrza. sprawdź wszystkie rury - łączenia.

błąd to ewidentnie na niskie ciśnienie

Opublikowano
  • Autor

@Homiczek

Masz rację, właśnie szukam przewodu do turba który podejdzie do mojego samochodu.
Właśnie zapytałem o to w tym temacie, ale na razie mało rzeczowych odpowiedzi.

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/299057-Rura-wąż-turbiny

Ps Dziwna sprawa ze 2 lata temu też ją wymieniałem :-/

Edytowane przez Caporeira

Opublikowano

Na tych zdjęciach co wstawiłeś widać że coś przeciera ten przewód, zlokalizuj co i zaradź temu żeby nie wymieniać co chwile. Zrób logi jak usuniesz nieszczelność.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ok, przewód wymieniony (przy świętach będę badał czy co się z tym wężem dzieje podczas pracy silnika).

Zrobiłem dziś logi statyczne (z końcówką "c" są już przekonwertowane): https://www.dropbox.com/sh/t1q0ngum70d2aze/AADxsixDrfEADo-uIP30djW0a?dl=0

Opublikowano
  • Autor

Dzięki. Zapoznałem się z tematem. Ale tam piszę aby przekonwertować i zrobić w formacie JPG.

Strona vaglog.pl nie przyjmowała mi ani plików JPG ani przekonwertowanych :(

Dopiero teraz spróbowałem z oryginalnymi i poszło.

STATYCZNE:
Grupa 007, 010, 013: http://vaglog.pl/log_197394.html
Grupa 018, 023, 001: http://vaglog.pl/log_197395.html
Grupa 001, 003, 004: http://vaglog.pl/log_197393.html


Także przepraszam ale nie zrobiłem tego specjalnie.

Pozdrawiam

Edytowane przez Caporeira

Opublikowano

logi statyczne w porządku - nic tam złęgo nie widze.

jedynie trochę ujemne BIPy gr 23, wskazujące albo na złącza elektryczne albo niedobory paliwa - kwestia nie do końca jeszcze wyjaśniona dla mnie. czekam aż ktoś pomierzy ciśnienia ;p

a coś sie dzieje dalej ? bo węża wymieniłeś.

i jak będziesz robił dynamiczne kiedyś, to po jednej grupie naraz

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Przepraszam że tak późno, ale dopiero teraz udało mi się zrobić logi dynamiczne.

Tak, wąż wymieniony. A co się dzieje ?

Może raz na 2 miesiące czuję mocne szarpanie przy ruszaniu a częściej takie bardzo delikatne.

Przy drugim pomiarze (7,8,10) miałem poślizg bo jest ślisko i trochę odjąłem nogę z gazu.

Oto logi dynamiczne:

DYNAMICZNE:
Grupa 001, 003, 004: http://vaglog.pl/log_198069.html
Grupa 007, 008, 004: http://vaglog.pl/log_198070.html
Grupa 007, 008, 010: http://vaglog.pl/log_198071.html
Grupa 011, 023, 010: http://vaglog.pl/log_198072.html

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

jestem :)

chyba to widziałem ale wcześniej pisałem


i jak będziesz robił dynamiczne kiedyś, to po jednej grupie naraz

i chyba po tym podarowałem sobie pisanie...

w skrócie jak robisz 3 grupy naraz to nic nie widać ( odczyty co 1.2s, i na cały pomiar parę linijek) , a zwłaszcza w turbo. niestety w tych starych sterownikach trzeba po 1 grupie robić na wyższym biegu

Opublikowano
  • Autor

Ok, jak będą dobre warunki to zrobię pojedyńczo.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.