Jump to content
IGNORED

Części (rarytasy) w okazyjnych cenach z UK - czy są chętni?


RumJanek
 Share

Recommended Posts

Tak naszła mnie pewna myśl z racji że kiedyś mając inna markę samochodu (na F...) i rejestrując się na takim forum, jestem tam do dzisiaj, w sumie to już ponad 3 tys. dni.

Wyniosłem z niego wiele, ale pozbywając się samochodu, ograniczyłem się do wizyt bardziej towarzyskich.

Wiele przedmiotów tam sprzedawałem, zwłaszcza tych trudno dostępnych w Polsce, lub drogich tam a tanich tutaj lub kupionych w okazyjnej cenie, dlatego chciałbym się dowiedzieć co Wy na to i czy ktoś byłby zainteresowany takim tematem?

Od razu mówię: nie zależy mi na naciąganiu, po prostu chcę pomóc zdobyć części w lepszej cenie a ja jeśli będzie okazja, odbiorę sobie wdzięczność w postaci pomocy i rad które będę potrzebował.

Czy zarobię i będę doliczał swoją prowizję do tego? - będzie to już indywidualna sprawa, raczej będą to koszty za przedmiot i poniesione koszty za dojazd/dowóz (fatygę), pakowanie itp.

Każda transakcja może iść przez aledrogo lub eBay, z tego drugiego byłbym bardziej zadowolony bo kasa była by transferowana i konwertowana do mnie tutaj na konto, ale z aledrogo też nie pogardzę, z racji że mam otwarte konto i na portalu i bankowe, więc macie pewność i gwarancję że transakcja dojdzie do skutku.

Co Wy na to? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli masz takie dojścia i niskie ceny to nie musisz szukać Chętnych na Forum gdzie z racji ilości postów nie masz prawa nic sprzedać . Wystawisz na allegro i pójdzie jak świeże bułeczki.

:hi:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...