Jump to content
IGNORED

Części (rarytasy) w okazyjnych cenach z UK - czy są chętni?

RumJanek
 Share

Recommended Posts

Tak naszła mnie pewna myśl z racji że kiedyś mając inna markę samochodu (na F...) i rejestrując się na takim forum, jestem tam do dzisiaj, w sumie to już ponad 3 tys. dni.

Wyniosłem z niego wiele, ale pozbywając się samochodu, ograniczyłem się do wizyt bardziej towarzyskich.

Wiele przedmiotów tam sprzedawałem, zwłaszcza tych trudno dostępnych w Polsce, lub drogich tam a tanich tutaj lub kupionych w okazyjnej cenie, dlatego chciałbym się dowiedzieć co Wy na to i czy ktoś byłby zainteresowany takim tematem?

Od razu mówię: nie zależy mi na naciąganiu, po prostu chcę pomóc zdobyć części w lepszej cenie a ja jeśli będzie okazja, odbiorę sobie wdzięczność w postaci pomocy i rad które będę potrzebował.

Czy zarobię i będę doliczał swoją prowizję do tego? - będzie to już indywidualna sprawa, raczej będą to koszty za przedmiot i poniesione koszty za dojazd/dowóz (fatygę), pakowanie itp.

Każda transakcja może iść przez aledrogo lub eBay, z tego drugiego byłbym bardziej zadowolony bo kasa była by transferowana i konwertowana do mnie tutaj na konto, ale z aledrogo też nie pogardzę, z racji że mam otwarte konto i na portalu i bankowe, więc macie pewność i gwarancję że transakcja dojdzie do skutku.

Co Wy na to? :wink:

Jeśli masz takie dojścia i niskie ceny to nie musisz szukać Chętnych na Forum gdzie z racji ilości postów nie masz prawa nic sprzedać . Wystawisz na allegro i pójdzie jak świeże bułeczki.

:hi: