Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Internet mobilny na kartę


Johanus

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś z Was może wie ile kb potrzeba na otwarcie strony? Pytanie swoje stawiam z uwagi na chec zakupu zestawu internetu mobilnego na karte.Dotychczas najwazniejszy dla mnie byl transfer, ale teraz chcialbym sobie wstepnie pliczyc czy net na karte gdzie 0,03zl jest za 100kb bedzie oplacalny.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otwarcie strony to kilka - kilkanaście kilobajtów...

ale otwarcie aukcji allegro z dziesiątkami zdjęć to może być parę mega - warto wyłączyć obrazki w przeglądarce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, wszystko zależy od tego czy czy będziesz otwierał sam tekst, czy tekst ze zdjęciami, czy może dodatkowo ściągał pocztę... im więcej dodatków tym większe koszty.. ale mam iplusa i bawiłem się tym czasami na uczelni i nie moge powiedzieć że koszta były jakieś ogromne... wszystko zależy od tego do czego jest Ci potrzebny internet . Ponadto z tego co pamietam raz ściągnięte strony czyli te na ktore wchodzisz pozostają w pamięci...i jesli wchodzisz na nie po tygodniu i nie były uaktualniane to pratycznie nic nie płacisz...co innego jeśli na danej stronie systemtycznie pojawiają się nowe arytkuły, nowe zdjęcia ktore będziesz chciał oglądać..to już sytuacja wygląda inaczej (jesli się mylę proszę mnie poprawić) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otwarcie strony to kilka - kilkanaście kilobajtów...

kilka to przesadziłeś :wink4: ja używam czasem neta na telefonie to np. strona startowa a4-klub to ok 300 kbajtów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...