Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.9 AHU] wyposażenie wnętrza(wycieraczki, klima, antena)


woj-o

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam właśnie takowy model z II połowy 97 roku. Wychodzi na to że jakas przejściówka miedzy modelami sprzed liftu i po (taki llify 0.5 ;) ).

I killa pytań dotyczących wyposażenia.

1) Czy regulacja przerwy na czasowej pracy wycieraczek to kwestia wyposażenia czy dodali to dopiero w 98 roku. U mnie na dźwigni jest tylko praca przerywana bez regulacji tym przełącznikiem (który jest u kolegi w A4 z 98 roku)

2) Czy antena w paskach grzejnych szyby to tez świeższy pomysł ? - u nie jest kikut na dachu z tyłu (niestety bez samej anteny - musze dokupić - ktos może wie czy zapasuje jakas uniwersalna na gwint czy jakeiś nietypowe mocowanie?

3) Radio było, ale Std pzrerobione na kostkę ISO. wiem ze ori jest szersze i ma inny typ podłączenia ma - jezeli to co jest działa to kodem nie ma co się przejmowac rozumiem ;).

4) Nie działa mi wyświetlacz temp zewnętrznej (dolna linia o ile wiem) - czy go można jakoś włączyć czy jak nie świeci to go nie ma (np brak czujnika) i już. Zegary i tak muszę wyjąć bo kontrolka długich i podświetlenie jest przepalone.

5)Ktoś u mnie zmienił światła przednie na model 99 (soczewki) efekt tego taki że mam przstyczek od przeciwmgielnych (wcześniej chyba były ten na 3 żarówki) ale nie mam świateł oraz co gorzej elektryczna regulacja wysokości snopu światła nie działa. Ktoś spartaczył podłączenia czy może te soczewki nie były regulowane?

Przy okazji gorąca prośba (wiem głupio zabrzmi) - jak w tych światłach dobrać się do żarówki pozycyjnych (są... zielone :diabelek: patrzyłem z doskoku z 5 minut i nic nie wskórałem ;) )

6) Czy wyświetlacz klimatronika się naprawia czy jak niektóre części cyferek temperatury nie działają to tylko wymiana całości ?

Pozdrawiam i o wyrozumiałośc proszę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak przeczytasz się 4 razy i do czegoś dochodzi.

Wychodzi ze przód i tył mam od 99 roku co do świateł - z tyłu żółte kierunki.

I teraz to zupełnie nie wiem czy to jes t97 przed I liftem czy 97 po I lifcie ;).

Czyli na dzień dobry zabawię sie kabelkiami ;) A miało być że przy tym aucie nie robię cudów tylko mam serię leję i śmigam ;) Ech życie... ;)

Rozumiem że co do wycieraczek nie wiadomo czy to sprawa liftu czy egemplarza?.

BTW muszę spisać kody wyposażenia są 3 liniki - moze coś się wyjaśni ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zbaczek na błotniku pod kierunkiem masz?? Znaczek Audi? Jeśli masz to znaczy ze przed I liftem ;) Masz gumowe listwy na drzwiach ( na dole) ?? Jesli masz to autko po II lifcie . Zrób foto i wrzuć to będzie wiadomo jak sie fure zobaczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz gumowe listwy na drzwiach ( na dole) ?? Jesli masz to autko po II lifcie

niekoniecznie : http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=3899&highlight=lift

zamykam w powyższym linku jest ten temat opisany :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...