Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak wlaczyc usluge ON LINE w MMI 3G+ bez SIM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@jurek33 a nie lepiej włączyć przypisanie adresu przez dhcp, nie na sztywno? Bo wygląda, że Ci się wyścig robi, MMI już wstało i chciałoby adres a router jeszcze nie.

Opublikowano
4 godziny temu, pydzik napisał:

@jurek33 a nie lepiej włączyć przypisanie adresu przez dhcp, nie na sztywno? Bo wygląda, że Ci się wyścig robi, MMI już wstało i chciałoby adres a router jeszcze nie.

Dzięki za odpowiedź. Nie znam się niestety na ustawieniach dhcp. Przesyłam poniżej zdjęcia z ustawień routera MR3020 ver. 3.0 . Proszę o jakieś sugestie co należy zmienićRouter 10.jpg

Router11.jpg

Opublikowano
4 godziny temu, pydzik napisał:

@jurek33 a nie lepiej włączyć przypisanie adresu przez dhcp, nie na sztywno? Bo wygląda, że Ci się wyścig robi, MMI już wstało i chciałoby adres a router jeszcze nie.

Jeszcze jedno zdjęcie z ustawień routera

Router 10.jpg

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
W dniu 10.04.2018 o 16:39, wrclaguna napisał:

Nie ma takiej opcji  :hi:

Mi w ASO powiedzieli, że B8 nie ma traffic z google, to prawda ? Mam 3G+ z SIM. Da radę ?

Opublikowano
W dniu 24.10.2018 o 00:43, pietrz44 napisał:

Mi w ASO powiedzieli, że B8 nie ma traffic z google, to prawda ? Mam 3G+ z SIM. Da radę ?

podpinam się pod pytanie, chciałem zakupić :
https://allegro.pl/audi-a8-d4-czytnik-kart-sd-sim-4h0035746k-i7507430707.html
i odpalić
traffic z google, tak więc sim by była, tylko czy audi by to aktywowało, czy nie ma sensu ?

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, Bartek04 napisał:

podpinam się pod pytanie, chciałem zakupić :
https://allegro.pl/audi-a8-d4-czytnik-kart-sd-sim-4h0035746k-i7507430707.html
i odpalić
traffic z google, tak więc sim by była, tylko czy audi by to aktywowało, czy nie ma sensu ?



......ale to nie pasuje do A4 B8

Po załozeniu takiej jednostki nie ma opcji aby ASO uaktywniło traffica

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jednostka mmi  z D4 wymaga przerobienia, aby ruszyła w A4. Główne różnice to większy ekran i panel mmi z touchpadem i obsługa windy ekranu.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam posiadam mmi3g+ czy mógłby ktoś mi pomóc jak włączyć ikonę audiconnect gdyż w moim menu jej nie ma bym mógł przejść do dalszego kroku konfigurowania by mieć usługę on Line bez sim z góry dziękuję 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.