Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

4.0 TDI A8 D3 Opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę o jakieś opinie względem kosztów eksploatacji oraz awari w owym silniku. Czy 3.0 Tdi będzie lepszy i tańszy w utrzymaniu? Czy może szukać Pb 3.7 lub 4.2?

Opublikowano

Ja mam pewną chwilę a6 c6 , 3.0v6 Tdi , jeżdzi normalnie i nic nie dzieje się , lepiej odpukać , a moc i napęd quattro jestem bardzo zadowolony.

wiadomo jeźeli chodzi o części to do tanich nie jest , tak jak do 1.9 tdi tutaj trzeba liczyć wszystko 2x :)

Olej silnika w 1,9 wchodzi nie całe 4 L

3.0 wchodzi nie całe 8 L

Opublikowano

4.0 TDI w A8 D3 to najgorszy wybór jeśli chodzi o diesle... Ogólnie sprawa wygląda tak: 4.0 tdi < 3.0 tdi < 4.2 tdi...

Opublikowano
  • Autor

Ja mam pewną chwilę a6 c6 , 3.0v6 Tdi , jeżdzi normalnie i nic nie dzieje się , lepiej odpukać , a moc i napęd quattro jestem bardzo zadowolony.

wiadomo jeźeli chodzi o części to do tanich nie jest , tak jak do 1.9 tdi tutaj trzeba liczyć wszystko 2x :)

Olej silnika w 1,9 wchodzi nie całe 4 L

3.0 wchodzi nie całe 8 L

olej to nie problem, bo raz że nie kosztuje majątek to dwa wymienia się go powiedzmy o 10 tyś więc w moim układzie to jakieś pół roku bo mam jeszcze inne auto którym jeżdżę. Bardziej się boję takich tematów jak np w moim 2.o brd padająca pompa oleju czy wtryski siemensa itp itd. To że obsługa typu oleje filtry klocki będą droższe to wiadoma sprawa, że będzie sporo palić też, ale kiepsko będzie jak taka motorownia padnie na amen a tego właśnie nie wiem jak to z nimi jest....

Opublikowano

Ja mam pewną chwilę a6 c6 , 3.0v6 Tdi , jeżdzi normalnie i nic nie dzieje się , lepiej odpukać , a moc i napęd quattro jestem bardzo zadowolony.

wiadomo jeźeli chodzi o części to do tanich nie jest , tak jak do 1.9 tdi tutaj trzeba liczyć wszystko 2x :)

Olej silnika w 1,9 wchodzi nie całe 4 L

3.0 wchodzi nie całe 8 L

olej to nie problem, bo raz że nie kosztuje majątek to dwa wymienia się go powiedzmy o 10 tyś więc w moim układzie to jakieś pół roku bo mam jeszcze inne auto którym jeżdżę. Bardziej się boję takich tematów jak np w moim 2.o brd padająca pompa oleju czy wtryski siemensa itp itd. To że obsługa typu oleje filtry klocki będą droższe to wiadoma sprawa, że będzie sporo palić też, ale kiepsko będzie jak taka motorownia padnie na amen a tego właśnie nie wiem jak to z nimi jest....

rozumiem doskonale o co chodzi

przy kupnie sprawdzić stan wtrysków , na zimnym i ciepłym silniku sprawdzić czy są dziwne dźwięki od strony łańcucha rozrządu , jeżeli będziesz dbał i pilnował wszystkich części to nic nie padnie na amen ;)

Opublikowano
  • Autor

najlepiej to by było sobie kupić jakiegoś AFn-a i byłby spokój :facepalm: a tak poważnie to a8 chyba odpuszczam bo w kosztach utrzymania to jednak nie będzie moja liga a o auto trzeba dbać więc robił bym na auto :P byłem oglądać paska 2.o tdi 170 na bixie skrętnym, dużej navi, kubełkach i takie tam i to dość ciekawe auto za rozsądne pieniądze ;) ( pomijając oczywiście bolączki 2,0 tdi w dodtku na siemensie) :) i nie wiem czy to nie będzie rozsądny choć narazie sam nie wiem czy ma być szybkie czy komfortowe czy duże czy małe

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.