Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Falujące obroty z


daren67

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z którym borykam się już od około miesiąca dokładnie chodzi o falujące obroty na biegu jałowym
Przepustnice wyczyściłem dokładnie, zaadaptowałem w sposób następujący który znalazłem na internecie - przed pierwszym odpaleniem zostawiłem na 3 minuty na zapłonie po tym zabiegu słychać było jak "niby sie ustawia"
czuć jak na wolnych obrotach delikatnie drży i lubi czasem spaść do około 500-600 obr/min po czym stabilizuje się i pracuje dalej przy delikatnych wibracjach. Wiem Panowie że takich tematów było milion ale w żadnym nie znalazłem rozwiązania wymieniłem wężyki od podciśnienia czyściłem przepustnice, sprawdzałem również szczelność rur od powietrza. Czy winą mogą być zużyte świece zapłonowe ? nie chciałbym wymieniać na darmo z wiadomych przyczyn, przy normalnej jeździe ładnie ciągnie lecz spalanie jest b. wysokie wracając do świec są one czarne tzn. mocno okopcone sugeruje to pewnie niewłaściwy skład mieszanki paliwowo-powietrznej chociaż znam się na mechanice jak świnia na gwiazdach to nie poddaję się i próbuje działać :decayed:

Proszę o wasze porady/sugestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...