Concert 3, a kierownica multifunkcyjna

arci89

Witam, chciałbym się dowiedzieć jakie fukcje obsługuje kierownica multifunkcyjna z radiem concert 3 oraz kolorowy FIS i Bluetooth. Jeżeli chodzi o kodowanie to w moim przypadku będzie to 02XXX ?

Edytowane przez arci89

obsługuje głośność, przełączani utworów cd, zmianę stacji radiowych, przełączanie miedzy radiem a telefonem, wybieranie numerów z książki w telefonie jeśli masz BT w wersji high, odbieranie i kończenie rozmów telefonicznych wybieranie głosowe w telefonie

Ok,a jeśli nie działa w ogóle funkcja mode? Dodam,że kierownica została dokladana,czy powinienem tez zrobić kodowanie na kanale Radio lub Telefon?

Funkcja mode przełącza tylko miedzy telefonem a aktualnie ustawionym źródłem w radiu. Dokładnie po wciśnięciu mode przełączasz miedzy tym źródłem które ustawione jest w radiu a telefonem. Ten przycisk nie zmienia źródła w radiu. Nie przełączysz nim np. między CD a radiem.

Ale zmiana w jaki sposób się odbywa? Tel musi mieć włączony BT żeby funkcja Mode zatrybila?