Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

po wymianie dwumasy silnik nadal trzesie samochodem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam proszę o pomoc , jestem po wymianie dwumasy i sprzęgła,cały komplet Luka wymian była w tamtym roku po wymianie dwumasy wszystko grało git zero drgań przebieg teraz 240 tys 2009 r po około 2 tygodni zaczęły sie wibracje w kabinie okazało sie zę poduchy do wymiany, oleju już nie było obie do wymiany wymieniłem na nowe org audi i pod skrzynią tez, dalej lekkie wibracje odczuwalne pózniej doszły drgania kierownicy od 120 km na letnich i na zimówkach tak samo koła ważone w trzech rożnych miejscach okazało sie ze przeguby wew. wymieniłem na nowe wszystkie tuleje tez wymienione na nowe , wyjechałem na autostradę i znowu to samo dragania kierownicy od 120 km tylko teraz już dziwne te drgania raz sie nasilają raz zmniejszają i tak w kółko oraz lekkie drgania w kabinie jak silnik schodzi z obrotów (fotel,drążek zmiany biegów koło półki zmiany biegów i słychać kratki nadmuchu jak lekko trzeszczą) po miesiącu wrócilem do serwisu okazało sie ze opiłki w pompie i pompa do wymiany twierdza ze opiłki były tylko w pompie , pompa wymieniona na nową wtryski wysłane i sprawdzone do Bosha są w normie , drgania bardzo sie zmniejszyły ale dalej odczuwalne. Teraz byłem w dwóch różnych serwisach i nie wiedza co jest grane bo wszystko sprawdzili i jest ok błędów tez niema . Czy moze spotkał sie ktoś z takimi objawami ? Lekkie drgania w fotelu,drążku zm. biegów, lekko trzeszcząca klatka nadmuchu,odczuwalne lekkie drgania w pedale sprzęgła i to najgorsze od 120 drgania kierownicy raz silniejsze raz ustępują szczególnie jak jade w dłuższa trasę , czy jest możliwość ze mogli mi źle dwumase założyć ? jest taka opcja? Proszę o odpowiedz

Uporałeś się z tymi wibracjami mam identyczne objawy zaczynające się na 5 i 6 biegu od 2200obr

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.