Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spadek mocy przy 3,2k obrotów na 3 biegu.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, dziś się dobrałem do tej sprawy ponieważ po ostatniej dłuższej trasie zaczął wkurzać mnie spadek mocy (tryb awaryjny). Poczytałem na forach i postanowiłem zrobić inspekcję błędów oraz logi dynamiczne (czyli na 3 bieg rozpędzam od 1,5k do 4k obrotów). Może, ktoś coś poradzi od czego mogę zacząć sprawdzenie.

Dodam, że katalizator został wywalony oraz EGR zaślepiony. ( po wywaleniu katalizatora na wolnych obrotach słychać gwizd turbiny)

Sprawdziłem luz w turbinie ( luz minimalny, raczej taki musi być )

P.S zauważyłem że dawka paliwa na rozgrzanym silniku wynosi 15 na Polskim Vag'u czy to normalne ?

Czekam na Wasze posty. Dołączę screeny logów 3, 8, 11.

Edytowane przez armxfx

Opublikowano

A jakie błędy były na kompie? Raczej turbo do czyszczenia- łopaty się przycinaja, albo N75. Najlepiej zrób komplet logów i wklej je tu- instrukcja jest na forum.

Wysłane z patelni przez Tapatalk. Możliwe buendy z braku teflonu ;-)

Edytowane przez KALAMAT

Opublikowano
  • Autor

Błąd 00519 i po dłuższej trasie, tylko po dłuższej trasie 00575.

dg1k41.png14lsp3n.png2uykpl0.png

Edytowane przez armxfx

Opublikowano

Kolego, na sam początek wyrzuć polskiego Vaga i ściągnij chociaż Vag Com, albo VCDS (ja go używam pod win 8) i zrób porządne logi dynamiczne. Jak je robić nawet Ci wkleję wątek http://a4-klub.pl/index.php?/topic/11318-Diagnostyka-TDI--(aktualizacja:-20-VIII-2012) W tym temacie masz wszystko krok po kroku- warto go przeczytać. Nawiasem poczytaj forum, bo wątków z takimi samymi błędami jest masa. I uaktualnij profil- A4 B5 z 1986r z silnikiem 1B? Napisz tu jak nie znasz oznaczenia rok i moc auta. Jeśli nie masz kata, to lekko turbinę będzie słychać, to normalne.

Wysłane z patelni przez Tapatalk. Możliwe buendy z braku teflonu ;-)

Edytowane przez KALAMAT

Opublikowano
  • Autor

Zabiorę się do tego jak najszybciej. Mam Audi A4 B5 1.9Tdi AFN 110KM


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


może mógłbyś podesłać swój program razem z crackiem, bo nie mogę znaleźć taki co by można byłoby deaktywować.

Edytowane przez armxfx

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.